Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Győrbe vagy Pestre költözzek?

Győrbe vagy Pestre költözzek?

Figyelt kérdés
Mind két helyre lenne biztos lakhelyem és munkám :/ nem tudok dönteni... 23/L
2013. jan. 20. 19:41
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Az hogy hol veszélyes és hol nem.. szerintem mindenhol ugyanúgy.. pl én egy kis faluba élek.. és legutóbb egy részeg elmebeteg vágott orrba mert bekattant és hogy levezesse a feszültségét a hozzá legközelebb eső emberen töltötte le.. aki én voltam.. :) nesze nekem orrcsont törés.. :) tehát nem hiszem hogy ez alapján döntenék.. mert voltam egyszer fél évet Amerikába amiről úgy szintén azt mondják veszélyes lövöldözések késelések stb.... ott a fél év alatt mégse volt soha semmi .. soha nem szóltak hozzám rossz indulattal és nem ért semmiféle atrocitás. úgyhogy véleményem szerint nincs olyan hogy veszélyesebb hely vagy kevésbé veszélyes hely.. ha valaki nem keresi magának bajt akkor minden hol meg lehet lenni.. ha pedig mégis éri valami atrocitás az bárhol megtörténhet..
2013. jan. 21. 10:40
 22/26 anonim ***** válasza:
Én Budapestet még fényes nappal is veszélyesnek találom. Győrt pedig imádom. Nagyon sok lehetőség van, mindenféle szempontból. Én Győrt választanám mindenképpen a helyedben.
2013. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
És melyik várost ismered jobban? Melyikben lenne jobb a munkád?
2013. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Pár éve költöztem győrbe, pestre nem mennék :)
2013. jan. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Gyere győrbe itt kedvesek az emberek és most 2017-ben itt lesz az ifjúsági olimpia ezért sok lessz a fejlesztés és sok munkahely lesz ezáltal :). Szóval győrt válaszd
2013. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hova költöztél kérdező?
2014. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!