Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol a határ a...

Szerintetek hol a határ a segítőkészség és a kihasználás között?

Figyelt kérdés
Szerdán államvizsgázom, de a suli mellett nyolc órában dolgozom. A hét első felére kivettem szabadságot, hogy fel tudjak készülni. A húgommal együtt élek (egyelőre), aki a sok tanulnivalóra, vizsgára hivatkozva velem iratná meg a maradék beadandóit.Ma például megjöttem du. a munkából ő egész nap itthon volt, tanult, de arra nem volt képes, hogy levigye a szemetet, amit kikészítettem, hogy vigyen le, nekem kellett bevásárolni pedig gyalog két perc a bolt, patront venni a nyomtatóba, hogy nyomtatni tudjon.Ő evidensnek vette, hogy ezek után két órát szenvedek a beadandójával,pedig nekem is tanulnom kellene.Én már ezt a kihasználás csúcsának éreztem. Szerintetek hol a határ? Bocs, hogy kicsit hosszú lett.

2013. jan. 20. 22:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8.vagyok


Aha,jó meglátás!

Egy önismereti pszichodráma csoport nagyon jót tudna tenni neked!!!

2013. jan. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jártam másfél önismereti csoportba, amelynek tavaly májusban lett vége. Bár másik probléma miatt, és abban tényleg sokat segített. Most úgy néz ki, hogy a húgomnak fel kell nőnie egy hónapon belül, mert ha minden igaz, másik városban fogok dolgozni.:)
2013. jan. 23. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!