Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megtudnátok a férjeteknek...

Ti megtudnátok a férjeteknek bocsájtani, ha megütne, ha igen, akkor hogyan? Nem szeretnétek ki belőle?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 09:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
De most tényleg...hogy lehet SZERETNI egy olyan embert aki bánt? Hogyan? Meneküljeteka gyerekkel együtt még nem túl késő!!!!!
2013. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen megütés.

Ha játék hevében miközben én agyoncsiklandozom,akkor az nem gond,védekezik,előfordul (bár mivel sokkal erősebb nálam,védekezni is alig mer szegénykém:))

De a direkt bántást sosem tűrném el,röpülne azonnal.

2013. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hagy ott! Azonnal!
2013. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Bizonyos körülmények között lehet, hogy meg tudnám bocsájtani. De nem maradnék vele.

Ugyanúgy már nem tudnék ránézni, ez nekem akkora csalódás lenne, hogy szerintem kiszeretnék belőle.


Az a te dolgod, hogy te megbocsájtod-e, és ilyen férfi mellett maradsz-e, de nagyon-nagyon gondold át, hogy kell-e ez neked?

2013. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha van egy gyerek, meg nem is minden nap üt meg, meg egy hónapot már kibírt, akkor bocsáss meg, megéri újra és újra csalódni. Megéri várni a következő pofonra, ráncigálásra.


Istenem, te most komolyan dilemmázol? Nem ez volt az első eset, a ráncigálás és a verés/ütés, valamint egy vita hevében elcsattant pofon azért nagyon nem ugyan az. Bár én az utóbbit sem viseltem/viselném el. Gyerekkel léptem le, méghozzá azonnal, még aznap. De te tudod, ha neked hiányzik a félelem, hogy mikor fogja újra megtenni, akkor maradj.

2013. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
mindenki olyan biztatóan ir,mikor azonban elmondtam ezt a családomnak,azt felelte,hogy nöljek mar fel,minden házasság ilyen,persze ha lenne munkám,akkor én sem dilemmázénk,de hát nincs,történt már valakivel olyan,hogy megbocsájtott és tányleg megjavult?
2013. jan. 21. 12:03
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát az elég szomorú, hogy van, aki ezt normálisnak tekinti. Hidd el, nem minden házasság ilyen, és remélem, hogy a házasságok többségében nem ez történik. A szüleimnél nem ez volt a normális, a tágabb rokonságban sem, és az én kapcsolatomban sem. Ne hidd el, hogy ez normális, mert nem az!
2013. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
54%

Én rendkívül elítélendőnek tartom az erőszakot ,ebben nőttem fel gyerekként ,de azt kell mondjam hogy hálával tartozom a szüleimnek hogy túltudtak lenni ezen a dolgon és nem félárvaként nőttem fel ,sajnos már meghaltak a szülők, de mind a ketten a haláluk utólsó pillanatában mindezek ellenére a társukat keresték.

-Én csak a saját storym irtam ,befolyásplni se akarlak,de mint kivülálló könnyen osztogatnak véleményt emberek!

-

2013. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem minden házasság ilyen, sőt! Én nem is ismerek olyat, ahol az erőszak normális lenne, honnan szedik a rokonaid, hogy ez a követendő példa? Jézusom! :-(
2013. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ma megüt, holnap megfojt. Miért ne? Hiszen nem is védekezel. A határok fokozatosan kitolódnak, és még csak észre sem veszed. Miért változzon meg? Jól megver, levezeti a feszültségét, ő megkönnyebbül, neked meg elég egy odalökött bocsi.
2013. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!