Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megtudnátok a férjeteknek...

Ti megtudnátok a férjeteknek bocsájtani, ha megütne, ha igen, akkor hogyan? Nem szeretnétek ki belőle?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 09:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az én férjem állandóan ütött. Le se írom hogy volt mert vagy nem hinné el senki vagy letámadna :S hát igen hülye voltam! nem vagyok gonosz de már annyira utálom hogy néha hülye gondolatok járnak a fejemben :S:S nem szeretett engem, megalázott.. sosem felejtem el amit velem csinált. egyszer szájba rúgott és felrepedt a szám :S

szó mi szó hülye voltam, mindig megbocsátottam neki, nem tudom miért. elvette az önbizalmam... hittem abban hogy megváltozik, de nem. most már azt kívánom bárcsak előbb leléptem volna, elpazaroltam rá 5 évet. ráadásul egyre durvábbak lettek a verések. egyszerűen utálom! most válunk, folyamatban van a dolog, amint lehet el is költözök nemsoká. most már nem üt meg viszont állandóan felemeli a hangját és kiborít a jelenléte. szerintem aki így üt-ver egy nőt az sose változik meg..

2013. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Megbocsátanám egyszer, ha felpofozna, nem, ha egyszer betörné az orrom. Úgy, hogy veszekszünk, túl lépek egy határt, visszaélek azzal, hogy én vagyok a nő, olyanokat mondok, amiket nekem sem kéne, akkor megbocsátanám, ebben az esetben. Akik azt mondják, hogy nem lehet szeretni olyat, aki bánt, elég képmutatóak, máshogyan is lehet bántani valakit, nem csak fizikailag. Ha nincs rá ok, természetesen ne üssön meg, ha mégis, elhagyom, de nincs olyan, hogy " úgy kezdődött, hogy Ő visszaütött. "
2013. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!