Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy...

Titeket nem zavar, hogy milyen buta az anyukátok vagy a mamátok ha háztartási /személyi higiéniáról, biológiáról, kémiáról, egészségről van szó?

Figyelt kérdés

Ma már fény derült csomó egészségre káros anyagról, hogy savas dolgot nem rakunk alumínium/műanyag edénybe,és igen, citromosat se, hogy kávét nem keverünk régi alumínium kanállal,hogyha fel van sértve a teflon serpenyő ,az káros, de amúgy is káros a teflon, aztán, hogy a felmosófejet megszárítjuk felmosás után, mert ha napokig vizes, baktériumok telepednek meg benne.

Hogy a szőnyeg amúgy nem egészséges ha már 10-15 éve használjuk, stb. stb.

Meg, hogy a mosógépből kijövő nem is utolsó de nem is első öblítővíz, az valaki szerint jó még mosásra, mert már viszonylag tiszta, és még mosószer is van benne. Hát ha valaki tanult kémiát, az tudja, hogy a mosószer telítődik, és egy idő után nincs mosóhatása, plusz teli van kosszal. És persze mindezt a fehérek mosásából, mert az tisztább. De ez hülyeség, hát teli van genitális testnedvekkel.



2013. jan. 22. 10:03
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
89%
azt meg nem is írtam, hogyha anyámat lebutáznám, nem állnék meg előtte, mert tisztelem annyira, hogy nem illetem negatív jelzőkkel
2013. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként megfordítanám a kérdést:

"Hozzászólók, titeket nem zavar, hogy milyen buta a kérdező, ha helyesírásról van szó?"

2013. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
81%
jaja, telefont, kilincseket, távkapcsot is kellene min. hetente Domestosozni, ez nem cikizés, csak ajánlottam, nemcsak bacitanya, hanem tényleg koszos mind
2013. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
91%

Én csak 1 dolgot nem értek. Ha a kérdező szerint a szülők, nagyszülők buták mert nem értenek a kémiához, és rengeteg káros dolgokat művelnek, élnek együtt akkor hogy a fenébe lehet az hogy a nagyszülők többsége bizony megéli a 80-90 évet is??? A mai generáció aki ennyire odavan a kémiáért, és azért hogy ne érje sok baci.. jó ha megéli az 50 évét???

Drága kérdező. A legkevesebb az a nyamvadt alumínium kanál, vagy a 20 éves szőnyeg. Attól még egészségtelenül élsz hiszen a kaja, a levegő sem a legjobb. Sőt ahogy írták tele vagy bacikkal. A wc ajtó kilincse tisztább mint a billentyűzeted-- Ezt fel tudod fogni???????

2013. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
80%

Az idegeskedés nagyságrendekkel károsabb, mint amiket leírtál.

Sok tisztítószer párolgásával veszélyes vegyszerek jutnak a levegőbe, amiknek a belélegzése sokkal veszélyesebb mint a baktériumok. Egyébként meg már rájöttek, hogy az abszolút tisztaság sem mindig jó, pl. nem erősödik meg a gyermek immunrendszere, erre is van már megoldás: kosztabletta.

2013. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden a lexikális tudás.

Nagyon sok mindenben sokkal okosabbak mint én. Az élet kis, és nagy dolgaiban. Buta?

Annyira nem, hogy engem, testvéremet becsülettel felneveltek, iskoláztattak. Nagyszüleimnél pedig nem volt teflon serpenyő, aluminium kanálra nem emlékszem, lehet hogy volt..Kit érdekelt annak idején? Még a számban érzem nagyi sütijének az ízét. A szabadságot, mikor kergettük a libákat, szállt a por. De szép idők is voltak!!

2013. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudom , hogy sikerült felnőnöd, Vagy már csak a szellemed irkál itt? Miért nem költözöl el addig amíg "egészséges" vagy? Kikapart a pelenkából, etetett nevelt ahogyan tudott amit hozott otthonról, most meg butának tartod? Nem szégyelled magadat? Inkább gondolkodj el azon nem vagy te egy kicsit fóbiás?
2013. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Fóbiás? Lehet.. de tiszteletlen, és hálátlan, az biztos.
2013. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar amikor nagymamám azt mondja hogy "azt a sütit már ne edd meg mert meghízol"... Igen, valószínű azon a 8. sütin múlik.
2013. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe nem is mernék enni semmit.Hiszen folyamatosan mérgeznek minden szutyokkal.Inni sem mernék fújj mijőn már ki a vezetékből:))))Szóval csak kukkolgasd a kémcsőveid
2013. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!