Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elfogadjanak...

Anita_Nita kérdése:

Mit tegyek hogy elfogadjanak olyannak amilyen vagyok és ne piszkáljanak? Néha már úgy érzem hogy nem szeretnek a szüleim és a testvéreim.

Figyelt kérdés
Én vagyok a családba a legkisebb. 2 nővérem van. (19,17 évesek, én 15) Ha valami szórakozásról van szó én mindig kicsi vagyok de ha munkáról akkor bírnom kell. Kicsit erősebb kötésű vagyok. Az osztályban lévő fiúk szerint csinos is de a nővéremék meg a szüleim fojton piszkálnak hogy kövér vagyok, nagy a seggem... Nagyon gyerekként kezelnek sok téren. Már 9 osztályba járok de anyám mindig taknyosnak hív. Nagyon bánt hogy így viselkednek velem. Kérlek hogy segítsetek. Mit csináljak?? :(
2013. jan. 22. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

34N vagyok, a bátyám 40F, és még mindig "kis taknyosnak" hív.

Eljön az idő, amikor örülni fogsz neki.

2013. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni, és kiállni magadért. A kis taknyos miatt nyugodtan le lehet visszafelé "vén szamarazni". Ugyanaz. És miért hagyod, hogy így bánjanak veled?!
2013. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rumli válasza:
Tanúja voltam,mikor olyan vékony lányt nevezett kövérnek egyik nagyszülője aki,ha lead még pár kilót,láthatatlanná vált volna. Általában a vélemények nem a valóságot tükrözik a véleményezettről,hanem a vele való kapcsolatot. Divatos kívánság mostanában,hogy "fogadjanak el olyannak,amilyen vagyok". Az emberek nem ismerik önmagukat,így másokat sem... Akkor hogyan tudnának elfogadni valakit,akit csak saját zavaros gondolatain keresztül látnak? Az emberek olyanok körülötted,amilyenek. Ne akard megváltoztatni őket! Ha Te változol,ők is fognak... Csak látnod kell azt a szépséget és értéket,ami valójában vagy. Ha valaki azt mondaná,hogy zöld a hajad,fel se fognád a megjegyzést,hiszen nyilvánvalóan nem igaz. Ugyanígy: mikor meglátod magadban azt,aki tényleg vagy,leperegnek rólad az ostoba szavak. És lassacskán az ostoba emberek is :)
2013. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!