Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha nem merek a...

Nagyon gáz, ha nem merek a férjemtől pénzt kérni?

Figyelt kérdés

34 hetes terhes vagyok és egy ideje hüvelygombám van.Egyszer előjön,aztán elmúlik.Eddig csak Canesten krémet használtam,most viszont közeledik a szülés és úgy gondolom ideje lenne hüvelykúpra váltani a baba érdekében,hogy teljesen kitisztuljak.

Néztem az árát és 2000 forint körül van.Mivel én csak gyakorlaton dolgozom, a havi keresetem 13.000 forint 60 százaléka,ami már el is ment a ballagási képekre és édesanyám születésnapi ajándékára.Más jövedelmem nincs.

A férjem nem nagyon támogat anyagilag,egyszer adott 15.000 forintot 15 hetes terhesen,hogy költsem ételre.Azóta 2000 forintot adott,karácsonyra egy bon-bont,pedig 300 ezres fizetése van havonta.

Már megvette a babakocsit,babaágyat,én vettem a ruhákat és jövőhónapban tervezi megvenni a mellszívót és a kórházba a dolgokat.

A sok kiadása miatt félek tőle pénzt kérni,nem szokásom és nem tudom hogy álljak a dologhoz,viszont egyre jobban kezd zavarni,mert nem tudom,hogy a baba után ha például szükségem van egy-két kozmetikai dologra,akkor hogyan közöljem vele,hogy szükségem lenne egy kis pénzre,még ha csak 2000 forintra is.

A babának kétségtelenül meg ad mindent már most,de én kicsit háttérben érzem magam.

Sokszor közös bevásárlásnál nem merek édességeket vagy olyat kérni,amit kívánok,hanem azt mondom,hogy "Pillanat szívem,elmegyek veszek magamnak egy kis csokit..és külön fizetem ki." Múltkor külön kosárba vásároltunk be.

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?Normális ez?


2013. jan. 22. 21:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Terhesen nem kisrletezunk magunkon,ezt tudhatnad. Irany a doki!O ir fel gyogyszert. Ti tenyleg hazasok vagytok???? Csak nehogy aztan kihasznalja h nincs penzed...
2013. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
A kérdés biztos, hogy kamu, mert, ha valóban terhes lennél és lennének ilyen gondjaid tudnád, hogy nem szabad ilyenkor kúpot használni. Szándékos provokáció, a Karácsonyra bonbont résszel kicsit túljátszottad.
2013. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
amúgy a férjed mit dogozik 23 évesen ha 300 ezer forintot keres?
2013. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű, hogy kamu a kérdés, ugyanis a kérdező még egyetlen kérdésünkre sem válaszolt.
2013. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog,hogy nem ad pénzt,de én azon akadtam ki, hogy nem mész nődokihoz, hanem magadat kúrálgatod.Az, hogy 1-2 szégyenlős hülye tini veszi a canestent egy dolog, de basszus te babát vársz!!!Ez tök felelőtlenség, menjél gyorsan orvoshoz!

Amúgy meg ne haragudj,de milyen házasság ez?Nem akarlak bántani,de tökéletes példája vagy annak, hogy nem kell ilyen fiatalon babát szülni a semmire,és száz százalékosan rátámaszkodni valakire,aki ennyire nemtörődöm.

2013. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Hát ez elég szomorú. Ez nem házastársi kapcsolat, ha még pénzt sem mersz tőle kérni, hogy beszélitek meg a dolgaitokat, ha így álltok a dologhoz ?
2013. febr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy kamu a kérdés e vagy se.

Vannak ilyen kapcsolatok.

2013. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!