Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok ehhez? (lent)

Figyelt kérdés

Mindig csak a ti gyereketek párja jön hozzátok, a ti gyereketek szinte soha nem megy a barátjához/barátnőjéhez?? Értem ezt arra, hogy ha mondjuk eljön 2-3 napra azért itt eszik meg mindent használ, de mivel ugye a ti gyereketek sose megy így ezt nem kapja vissza?


(félre értés elkerülése érdekében: én a "kérdéses gyerek" vagyok)


2013. jan. 23. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódjezen. Ahogy az egyik válaszadó is írta, ha rendes vagy velük, igyekszel tapintatosan beilleszkedni, akkor normális szülőnek, hacsak nincs súlyos anyagi gondja, akkor ez nem gond.


Esetleg segíts kicsit náluk. Ajánld fel, hogy elmosogatsz, vagy elvégzel valami kis munkát, a közös ebéd előtt segíts megteríteni az asztalt, légy kedves és készséges! A barátodnak mondhatod is, hogy bánt ez téged, de sajnos ez van, így esetleg ő is megemlítheti a szüleinek, hogy miért alakult így.

2013. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szülőként irom, nincs ezzel semmi probléma. Nálunk is többet vannak, mert anyós lelépett, após ugyan tud főzni, de

mégsem olyan a háztartás.

Főzéssel, semmivel nincs gond. A srác néha (sokszor) segít nekem. Számítógépet rendbe hozza, valamit mindíg elszúrok rajta..:) Késeket megélezi, lemossa a kocsimat.

Nem kérem, na, jó, néha igen. De szívesen csinálja.

Ne aggódj, szülőként sem arról szól, mennyit adok a gyerekem párjának, és ő mennyit kap. Ezt nem lehet, és nem is szabad patikamérlegen mérni.

2013. jan. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzet nálam is kialakult, bár inkább a srác kényelme miatt, illetve, hogy ha nem tudott aludni, akkor nem mászkálhatott itt kénye kedvére.

Amikor több napot voltam náluk, volt hogy hétköznap is, akkor mindig kitakarítottam, elmosogattam, a konyhát rendbe hoztam, a fürdőt kisikáltam, és mire hazajött az anyukája, a főzésen kívűl semmi dolga nem volt, néha még a főzésbe is besegítettem :)

Aztán meguntam fél év után azt a havi 15-20 ezer forintot vonatjegyre amit elköltöttem és picit megelégeltem hogy ha azt mondtam hogy most aludjon nálunk, akkor mindig jött a hiszti...

2013. jan. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálunk én voltam a páromnál többet,nem azért mert nálunk probléma volt hanem azért mert jól éreztem ott magam(ő városi én falusi voltam,tetszett a város)Mindketten dolgoztunk igy kaját sokszor magunknak vettünk,én teregettem vasaltam bevásároltam elmentem anyósnak a gyógyszerért.A felállás az volt hogy hétköznap én voltam nála hétvégén ő nálam.


Öcséméknél kicsit más a helyzet.Öcsi barátnője folyton anyuéknál van és bizony anyagilag kicsit megterhelő,öcsi hozza visszi kocsival ami apuéké és ők is tankolják.Anyu mondta hogy a következő barátnőnél nem lesz ez megengedve az biztos.

2013. jan. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!