Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sértődés és megbántás nélkül...

Sértődés és megbántás nélkül hogyan lehet egy kellemetlen helyzetet kezelni, elintézni? Arról van szó hogy olyan helyre menni ahol kellemetlenül érezzük magunkat. Többi lent.

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok és anyóshoz nem akarok járni,mert szoba kutya van,ami veszélyes a magzatra is,toxoplazma betegséget okozhat,meg a rettentő szagokat sem bírom ami evvel jár,a földre pisik,stb,ezért borzalmas szag van mindig hiába törlik fel,na meg a kutyának is van egy olyan szaga amitől felfordul az amúgy is érzékeny gyomrom,főleg ha éppen enni is kell,arról nem is beszélve hogy folyton kutyaszőrt találok az ételben,múltkor is,de aztán nem ettem tovább,de ezért egész este forgott a gyomrom emiatt.most betelt a pohár és eldöntöttem nem megyek mostanában,de ha kérdezik,nem akarom megsérteni se hogy miért nem megyek,de a babát sem fogjuk vinni oda.Párom már szólt a kutyáért,hogy szőr van,büdös van,tüntessék el,nem eszünk ott többet,meg ha baba lesz oda nem visszük,de ebből is 2 hét harag lett,sértődés,de én oda nem tudok menni így,egyébként rendesek,nem akarom megbántani sem őket,ahogy a párom sem megint.
2013. jan. 25. 15:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,egyedül te válaszoltál kritikák nélkül.Siettem,ezért írtam véletlen egybe az egészet,ám az oldalon a többség helyesen sem tud írni,na de mindegy,nem ide tartozik.Van már egy gyermekem ,aki 5 éves,őt se zárom azért el hermetikusan,ott szokott aludni,itthon is hagyom kutyázni,dúrja a sarat,stb. és egy éve nem volt beteg.toxoplazmát pedig nem csak macskák terjesztik,a neten néztem utána.És nem hisztiztem,soha nem is tettem szóvá,ezért is szeretném finoman kezelni a dolgot,a kutya pedig sose volt ledögözve,nem úgy mint akik itt írták.
2013. jan. 27. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!