Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megsértődnétek a helyemben?...

Ti megsértődnétek a helyemben? Igazam volt?

Figyelt kérdés
Jó lehet eltúloztam így utólag, de nagyon ideges voltam... Szóval el kellett utaznom egy másik városba ma, kérdeztem a párom, akivel amúgy együtt élünk, hogy mi lenne ha venne ki szabadnapot és jönne velem. Mondta, hogy nem, mert máskor is jól jön az a szabadnap. Oké, nem mondtam semmit erre, amúgyis csak egy ötlet volt. Erre jövök haza, ő korántsem dolgozik, hanem szabadnapot vett ki, és itt ült a házba két haverjával és ráadásul cigiztek, bent a lakásban... és mindemellett végig úgy csinált, mintha dolgozna. Olyan ideges lettem, hogy egytől egyig kidobtam őket. Jó lehet eltúloztam, de nem is az, hogy jól van jár ez neki, mert tiltva van a barátaitól vagy ilyesmi. Nem, mert mindennap találkozik velük. ebból is már nagyon elegem van , van hogy naponta 5 órára is eltűnik akár ezzel a haverral ....
2013. jan. 25. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Joggal sértődtél meg. Nem akart hirtelen egy szabadnapot ellőni, ami érthető is lenne, ha utána nem a haverokkal tivornyázik. Nagy gondok lehetnek nálatok, ha eltűnik csak úgy 5 órára haverral... Ismeretlenül úgy gondolom, hogy csont hülyére vesz. Ezt meg kell beszélni, mert ha neki ez az élet és neked pedig nekem szét kell válnotok.
2013. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem túloztad el, igazad volt.
2013. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Szerintem igazad volt, én is ezt tettem volna_:)
2013. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Igazad van.

1.) Meg lehet érteni, ha nem akar szabadnapot kivenni, és veled menni.

2.) Meg lehet érteni, ha azt mondja, hogy nem akar veled menni, de kivesz egy napot, hadd legyen a haverjaival.


De arra nincs mentség, hogy hazudik.

2013. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na ja, gondolkozok rajta én is, hogy elhagyom, de már ezt is számtalanszor elmondtam neki, úgy látszik addig nem érti meg, amíg tényleg le nem lépek. Egyébként szeret, meg itthon is megcsinálja van, hogy helyettem is a dolgokat. pl mos, főz, takarít, és az átlag az, hogy lelép fél, egy órára, de persze van hogy akár két órára, legtöbb eddig 5 volt. Éjszakára nem marad ki sose, de akkor is unom már. néha azt érzem, hogy csak szexelni akar. Mindig hazajön a barátozásból, szexelni akarna, hát én annyira nem tulzottan, mert szerintem egy párkapcsolat nem csak ennyiből áll, hogy ő lelép a barátaival, közös programokat szervez velük, velem meg sosem, csak hazajön és szexelne... úgyhogy neki meg ez a baja, hogy nem szexelhet velem, amikor akar, de leszarom, mondtam neki, hogy majd ha változik a helyzet. Már lassan az sem érdekel, ha akkor máshoz megy, mert én nem leszek senkinek a k urvája...
2013. jan. 25. 17:14
 6/15 A kérdező kommentje:
ráadásul hazafele taxit kellett hivnom, mert máshogy nem tudtam visszajutni, erre közölte velem, hogy hát ő elém akart jönni amúgy, csak én már lefoglaltam a taxit, holott telefonon beszéltünk és ő ajánlotta a taxit... oké, "csak" 10 ezer forintunk bánja...
2013. jan. 25. 17:18
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Ha a házimunkát megcsinálja helyetted, nem marad ki állandóan éjszakára, akkor mi bajod vele? Ebben az esetben részéről nem csak a szex a fontos.

Te már ráuntál, erről van szó. De ne hidd, hogy majd a következő pasi is meg csinál mindent otthon.

2013. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de nem is olyat keresek, aki megcsinálja ezeket, hanem aki törődik velem, nem az az első munka után is, hogy menjek a haverjaimmal... és hazudik is ráadásul, nem csak ma, egyszer volt má rá példa, hogy azt mondta megy az unokatesójához, erre kiderült, hogy buliba ment a barátaival... aztán mikor már tudtam róla, akkor is tagadta, képes volt teljesen hülyének nézni, és arról hazudni, amit nyilvánvalóan tudok...
2013. jan. 25. 17:31
 9/15 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van! ő pedig játszadozik veled vagy nem ért még be a "feje lágya". lehet hogy ő eddig is így élt, buli, haverok stb, és lehet hogy nem vagytok együtt régóta ezért nem tudja mi az a normális kapcsolat.. de nem tudhatom a körülményeket. az biztos hogy csúnya dolog volt hazudni és hogy mindennap a haverjaival lóg. mert oké, ha hetente párszor egy-két órára taliznak. na de mindennap mikor van élettársa, párja, szerelme? néha vele is otthon kellene lenni, beszélgetni, tv-t nézni, elmenni sétálni vagy hasonlók.. ha erre nincs igénye abszolut viszont neked igen, akkor túl sokáig nem fog tartani a kapcsolat mert nem leszel boldog benne.. az egy dolog hogy megcsinál mindent otthon.. egy nő nem erre vágyik.. hanem a törődésre, szerelemre, ilyenekre.. legalábbis szerintem...
2013. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem volt egy szép lépés tőle, azt hiszem újra kell gondolnod a kapcoslatod vele és ezt beszéld is meg a barátoddal!
2013. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!