Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szereti az anyám ha...

Miért nem szereti az anyám ha főzök?

Figyelt kérdés
Ma átjön hozzánk a barátom és megkért, hogy készítsek neki pizzát, mert imádja. Kettőt akarok csinálni, mert egyet lazán bepuszilunk ketten, s h maradjon a családnak is. De anyám húzza a száját, hogy jajj 3 héttel ezelőtt is azt csináltam, az nem rendes kaja, nincs rá pénz (borzasztó drága kb párszáz forintból kijön..), meg hogy ő már csinált kaját tegnap. Igen, csak megvette a drága húst és senki nem eszi a családból (4-en vagyunk), mert pl én nem szeretem, ezért mást ettem. Tehát nem értem miért baj ez neki... Mindig elpakolunk magunk után, sose hagyunk kupit se... Szerintetek miért ilyen?

2013. jan. 26. 10:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Örülök, azért hogy nem én vagyok az egyetlen, aki ilyen cipőben jár :)

A pénzzel nincs gond, jómódúak vagyunk, ez csak kifogás volt a részéről. Mondjuk sose szokta megkérdezni hogy "na emberek, jó lesz ha ezt főzöm?" aztán meg ha nem eszi senki akkor megy a műsor.


Fúúú istenien néz ki a 7-es receptje! Tuti kipróbálom valamikor :D

2013. jan. 26. 12:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert a riválisának tart. Egyszerűen irigy, és azt gondolja, hogy csakis az ő főztje lehet a jó vagy a jobb a tiédnél. Gyönge az önértékelése és versenyt csinál a főzésből (is): attól fél, hogy ha te jól vagy nála jobban főzöl, akkor ő értéktelenebb lesz ezáltal.
2013. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Minden anya ezt mondja a gyermekének? Jajj! Összekarcoltad késsel a teflonedényt!!! :D :D Enyém is! :D
2013. jan. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Most őszintén melyik anya szereti ha a saját konyháját valaki bitorolja? Egyik se! Kacsintgass saját konyha felé!
2013. febr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!