Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kiállnátok a feleségetekért...

Ti kiállnátok a feleségetekért, ha a munkahelyen olyanokat mondanának rá, amiket lent írok?

Figyelt kérdés
Leszbikus, hülye, nem normális, beteg az agya - mindezt csak mert a nő visszahallotta ezeket, és nem vigyorgott rá egész nap. A szemébe és a háta mögött is mondta rá. A jelzők természetesen nem igazak, sőt, egész eddig őt hívta a legjobbnak mindenki előtt.
2013. jan. 26. 18:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
5%
Én nem állok senkiért, azzal csak lealacsonyítom.
2013. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ezt elmagyaráznád, ha megkérlek?
2013. jan. 26. 18:09
 3/28 anonim ***** válasza:
59%

Ki, hogy, merre, meddig?

Ki mondta, kinek mondta, ki vigyorgott?


Nem értelmes a kérdésed.


A részletektől függetlenül... hacsak NEM együtt dolgozik a házaspár, nem tudom, hogy mégis milyen "kiállást" vársz el?


Ha bárki bármit mond rám vagy bánt, azt a helyzetet NEKEM kell megoldanom.

Ugyanígy, ha a párom kerülne kellemetlen helyzetben a munkahelyén, akkor az az Ő dolga lenne, nem az enyém.


Hülyén is venné ki magát, ha bemennénk egymás munkahelyére azért, hogy helyretegyünk valakit, akihez semmi közünk.

2013. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%
Bár nekem "csak" bnőm van, de ha valaki ilyen genyó lenne vele én tutira megtépném!
2013. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%

Pletykálkodni,gonoszkodni és annak ellenkezőjét igazoltatni mással nem szerencsés dolog.Mert csak nagyobb baj lesz belőle.Ha nem igaz,mit foglalkozol vele??

Nem téged minősít igazáből,hanem azt,aki mondja.

2013. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 eNerdzsy ***** válasza:
50%

Figyelj kérdező. Tudom, hogy jó szándék vezérel de te csak az egyik fél véleményét ismered (még, ha az a feleségedé is).

Kívülálló-ként nem tudhatod, hogy konkrétan mi zajlott le a párodéknál és javítani sem tudsz a helyzetén, maximum csak rontani, ha berontasz hozzájuk és felpofozod az állítólagos bűnöst.

Attól, hogy te segíteni szeretnél neki, a többiek csak azt vonnák le következtetésként, hogy a nejed gyenge, nem tud kiállni magáért, csak neked otthon elsírja a bánatát.

Ezek után nem fog a benti hangulat javulni, inkább csak tovább romlik.

2013. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Biztos én vagyok a begyöpösödött és régimódi, de szerintem a feleségedért egy ilyen esetben ki KELL állnod! Én el is süllyednék szégyenemben, ha tétlenül nézném.
2013. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Egy helyen dolgoznak, csak nem egy munkakörben. A férj tudja, hogy eddig is ez ment, de már olyan méreteket ölt, hogy a feleség teljesen kivan idegileg, és majdnem mindennap sír. Az illető, aki kibeszéli, a csoportvezető, aki igazából mindenkit kibeszél mindenkinek, mindenki koorva, mihaszna vagy épp elmebeteg, ha nem nyalja a fenekét.
2013. jan. 26. 18:28
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férj ki akarja rúgatni a feleségét, akkor nyugodtan szóljon bele.


Ha nem, akkor bízza a feleségére.


Hogy mit tehet a nő?


A csoportvezetőnek is van főnöke. Őhozzá kell fordulni, neki kell jelezni, lehetőleg a többi áldozattal összefogva, hogy a csoportvezetőnek kérdéses a viselkedése.

2013. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
A nő mindenképpen beszélni akar a főnökkel, de valószínűleg ő jönne ki rosszul, hiszen csak két éve dolgozik itt, míg a csoportvezető tizenöt. Igazából olyan szintre jutott a dolog, hogy a nőt nem érdekli, ha kirúgják. Csak attól fél, hogy beszélgetés helyett bőgni fog a főnök előtt, és nem bírja elmondani, amit szeretne. A férj csak annyit mond, hogy "én már eddig is mondtam, hogy menj fel hozzá". De ez nem olyan egyszerű, nyelvi nehézségek is akadnak stresszhelyzetben.
2013. jan. 26. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!