Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én életem ennyire rossz?

Csak az én életem ennyire rossz?

Figyelt kérdés
Azt hittem,h boldog leszek és meglesz mindenem. De ehellyett csak szenvedek. A férjem annyira gonosz velem. Nem irom.
2013. jan. 26. 18:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Avval hogy reménykedsz benne hogy majd jobban fog bánni veled csak huzod az időt és egyre rosszabb lesz NEM fog megváltozni.azt mondtam volna hogy előbb probáld meg megbeszélni vele de igy hogy megütöt semmi értelme és a gyereknek se jo ha ennyire feszültségbe él.
2013. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A gyerek is megfogja érezni h valami nincs rendben,h valami nem jó.. Látja majd h szomorú vagy.. A férjed érzelemmentességét is látja majd.. És a gyermeked is olyan lesz.. Ha egyszer megütött a férjed,máskor is meg fog.. És inkább most kérj segítséget,mint amikor már késő lesz...
2013. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Már nem egyszer ütöt meg sajnos.
2013. jan. 26. 19:44
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Egy valamit tudok. A férjed sosem fog megváltozni, és sosem fog szeretetet adni neked. Ha meg is ütött ezentúl ez is könnyebben fog menni. Tudom, mert én is átéltem. Én is azt hittem szeretem, és a lányom miatt nem léptem. Reméltem hogy jobb lesz, hogy változni fog, hiszen minden verés után megígérte hogy soha nem üt meg, hisz szeret. De e csak a következő pofonig tartott. Jó magam is még 50 kilós sem voltam míg a férjem 100 kilós volt. Ha ivott akkor simán a falhoz csapott, mert én gyenge voltam hozzá képest. Egy kollégám mondta menjek el, és tanuljam meg az Aikidó önvédelmet. Elmentem. Végül egy kikapcsolódás lett. Végül szép lassan megtanítottak arra hogy miképpen védjem meg magam akár egy részeg 100 kilós embertől is. Évek alatt szinte berögzült a gyakorlat. Szép lassan öveket szereztem, de ez nem érdekelt. Csak az hogy megtudjam magam és a lányomat védeni. Egyik nap a férjem megint megakart verni, de akkor már elegem lett. Amikor felemelte a kezét hogy megüssön, megvédtem magam. Még én is nehezen hittem el, hogy a begyakorolt mozdulatokat ilyen könnyen lehet alkalmazni. A pofon helyett a férjem a földön volt. Amikor újra a földön találta magát kicsavart kezekkel akkor tudtam hogy erős vagyok. Már nem félek tőle, már nem szeretem. Meg is mondtam neki hogy ha még egyszer megüt, eltöröm a kezét. Később elhagytam. Elváltam tőle. Azóta nagyon bánom hogy évekig reménykedtem abban hogy szeretni fog, és nem léptem már az elején. Egy valami mégis jó volt. Az agressziója miatt kezdtem el az Aikidó-t.

Szóval kedves kérdező. Változni nem fog a férjed. Vagy azt csinálod amit én, vagy kilépsz a házasságból minél előbb, vagy tovább tűrsz. De akkor ne panaszkodj. Akkor nincs miért panaszkodnod, hiszen te neked is jó így.


Egyébként újra férjhez mentem, egy olyan férfihez aki fekete öves és soha egyszer nem ütött meg. Ő bizony szeret, és ki is mutatja..de nem az öklével.

2013. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ket szot mondok: valj el
2013. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ha van hova mennetek akkor lépj

pakolj és menjetek


lehet szűkösebben éltek majd, de legalább normálisan


mire vársz, arra hogy majd a gyerek előtt ordibáljon veled vagy verjen szét, ezzel is traumát okozva a kisfiadnak


ez nem szerelem részedről, hanem megszokás


majd szereted messziről

2013. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Bánt szavakkal és tettel, és még együtt vagytok?

Ne haragudj, de meg is érdemled a sorsod, csak a pici fiút sajnálom.

Furcsán gondolkodsz...

2013. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2013. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyet értek azokkal akik azt irják hogy válj el! Hidd el ez csak valóban rosszabb lesz, és ha a gyerek lássa hogy ver téged, szid, szerinted az az ő lelkének jó? Beszélj anyukáddal és menekülj ilyen férj elől amig nem késő!!!!!!
2013. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,valamit tenni fogok.
2013. jan. 28. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!