Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljunk, hogy vegre...

Mit csinaljunk, hogy vegre eszrevegye, valtoztatnia kellene a sajat egeszsege erdekeben?

Figyelt kérdés
A sogorom huszas eveiben jar. A problema az, hogy par eve valamilyen komoly korombetegseg tamadta meg es mar majdnem minden korme leesett, a tobbi pedig teljesen szet van repedve, sargak, feketek. Mar, ami maradt beloluk. Mar tobbszor emlitette a ferjem neki, hogy menjen el orvoshoz, miert nem megy el, mert nagyon sulyos gondnak tunik. O mindig eluti ezt azzal, hogy semmi baja, mostanaban semmit sem reagal, ha szolunk neki. Nem vagyok finnyas, de borzasztoan visszataszito latvany is ez. O pedig part keres. Nem csodalom, hogy egy lany sem akar osszejonni vele igy, hisz mennyire igenytelennek hat foleg, hogy igy kezeletlenul hagyja mar evek ota, de gondolom, hogy az egeszsegenek sem tesz jot. Hogyan tudnank ra hatni? Szoban mar mindenhogy probaltuk. Nem hiszem, hogy szegyelne az orvos elott, mert ugy csinal, mintha semmi baja lenne, nem zavartatja magat az emberek elott amiatt, hogy igy neznek ki a kezei. Mintha lusta lenne vagy nem is tudom. Elegge ketsegbe vagyok esve, mert amugy nagyon rendes, de igy sosem lesz senkije (meg nem volt soha baratnoje).
2011. ápr. 8. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd ha túl lesz a tagadáson, magától is elmegy.
2011. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De mar vagy 5 eve igy van. Ennyi ido alatt tul kellett volna jutnia a tagadason. Nem hiszem el, hogy mas ezt nem teszi szova neki. Nem tudom, hogy miota ilyen neki pontosan, mert elotte nem ismertem, de mindig igy volt a korme miota ismerem majdnem 5 eve.
2011. ápr. 8. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!