Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem teszi meg ezt az...

Miért nem teszi meg ezt az egyszerű dolgot A SAJÁT ÉRDEKÉBEN?

Figyelt kérdés

Az öcsém annyira kezelhetetlen, hogy az már iszonyú!


felfedeztem a szobájában egy félig megemésztett almát, amin nagyobb a penészfolt, mint maga az alma. Rászóltam, hogy dobja ki, de azért sem! Szóltam szüleimnek is, de azok meg csak legyintenek rá. (mert ő az imádott legkisebb gyerek, aki 17 éves)


mit lehet tenni, hogy a saját egészsége érdekében megtegye ezt az alapvető rendrakást, a SAJÁT szobájában?


2010. máj. 25. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Nekem se lett attól bajom, hogy penészes dolgok vesznek körül. Legfeljebb megerősödik a szervezete.
2010. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
alapból nem a te dolgod nevelni azt a szutykot. tanulj, fejlődj, és költözz el, azt majd öcséd szív a saját szara miatt, ahogy a szüleid is. te pedig ne takaríts a szobájába, be se menj.
2010. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd!

Fulladjon bele a koszba.Ha majd lesz egy barátnője akkor ki fog takarítani.Te meg ne menj be hozzá ha nem bírod az igénytelenségét.:)

2010. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Én kiírnám az ajtajára, hogy fertőzésveszély! Belépés csak saját felelősségre! :))
2010. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon igénytelen tesód van.

Nem hiszem hogy lesz barátnője. Legalábbis túl igényes biztos nem.

Akit ennyire nem érdekel a környezete, az kétlem hogy ismerné a minden napi tisztálkodás fogalmát.


Szerintem rakd az ágyába. :)

Ha belefekszik, akkor legközelebb hátha kidobja.

2010. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Az utolsó nagyon jó :)
2010. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Én a párommal csináltam ezt. Mindig bent hagyta a szobában az ételmaradékot. Én meg szépen betettem az ágyába a tejet, meg a kolbász tányérral együtt.
2010. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
A saját szobájában abban fuldoklik, amiben akar. Majd ha fontos lesz neki a saját egészsége, akkor tenni fog érte.
2010. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a párom mesélte, hogy nekik volt középiskolában egy osztálytársuk, akinél több hónapos banán bűzölgött a táskájában. De a srác észre se vette, az osztálytársak szedték ki :D

Szóval vannak igénytelen emberek az biztos :) Majd kinövi .. remélhetőleg =) Nem tudsz vele mit kezdeni,ha ő igénytelen és trehány akar lenni, úgyis az lesz. Majd ha tinikorból kinő, akkor megváltozik és rosszul lesz az egykori önmagától.. bízzunk benne :)

Ne menj be a szobájába, hadd rohadjon bent ha neki ez jó :D Max. azt tényleg megteheted, hogy az ágyába rakod az almát :D de én speciel hozzá sem nyúlnék..

2010. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Az öcséd 17 éves kölyök, takarítsátok ki a szobáját! Én felnőtt voltam, amikor először kitakarítottam magam után, mégis normális vagyok.
2010. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!