Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexelhetek, de nem aludhatunk...

Szexelhetek, de nem aludhatunk együtt?

Figyelt kérdés
Régóra járok a barátommal, szeretnénk együtt aludni, de még nem feküdnénk le. Anyu hallani sem akar az együttalvásról, de azt mondta h nyugodtan feküdjek le, ő addig elmegy itthonról, de nem aludhat a barátom itt és én sem nála. Ezt most miért van így...:/ 18/L
2013. jan. 26. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

10 !

Betehetem bármikor a lábamat, egyszerűen nem szoktam náluk aludni.

Van a páromnak egy húga, kétszobás panelban laknak, mégis miért mennék hozzuk? Van nekünk külön lakásunk, ahol aludjunk. 17-18 évesen meg nem volt értelme szerintem. 19 évesen meg egyetemre mentünk, problem?

Nyílván ha kellene, szeretnék stb. alhatnék náluk.

És igen anyósomnak hívom mert az. És a világon a legjobb szülők...

2013. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ez furi, mi 7 éve vagyunk együtt (16-22 évesen kerültünk össze, jelenleg 23-29) és mindig együtt aludtunk. El nem tudnám képzelni enélkül az életem.
2013. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem is furcsa, én el nem tudnám képzelni, hogy átjön, dugunk egyet, aztán kalap-kabát, mert jön haza anyuci. Nem is tudnám így élvezni az egész együttlétet.

Próbáld meg megbeszélni anyukáddal, próbálj hatni rá, hátha megérti, milyen fontos ez neked. Csak ne hergeld fel magad közben, maradj higgadt (nekem ez sosem sikerül).

Mióta vagytok együtt?

2013. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!