Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy így élünk együtt?

Normális, hogy így élünk együtt?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel amikor ráérünk mindketten együtt szoktunk lakni egyikőnknél pár hetet, vagy hónapot.Első pár nap még foglalkozott velem aztán úgy zajlik egy nap, hogy felkelünk utána odaül a számítógéphez és estig játszik, aztán tvzünk együtt, utána legtöbbször elmondja, hogy nem akar szexelni és alszunk, és másnap ugyan ez előről.Azt mondja szeret és nincs kedve a szexhez, de nem értem miért nem foglalkozik velem mégis.


Nálatok ez hogy van?Ti akik együtt laktok mit csináltok egész nap?


2013. jan. 27. 12:29
1 2
 11/11 anonim válasza:
Az én barátom Wowozik,eleinte még veszekedtem vele érte,nem szerettem ha játszik azt akartam velem foglalkozzon.Ebből rengeteg vitánk is adódott...Mára már nem érdekel napi 2-3 órát gépezik én addig tv-zek vagy laptopozom körömfestés stb stb.Néha mellémfekszik megszeretget ésmegy instázni tovább:D De mivel gyári munkát végez,ezért nem várom el tőle,hogy hétköznap csavarogjunk vagy ilyesmi.Hétvégén meg sétálunk,filmet nézünk beszélgetünk vásárolgatunk ilyesmi :) Sajnos nem vagyunk gazdagok,így a lehetőségeink elég korlátozottak :( 20/l
2013. aug. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!