Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim miért ragaszkodnak...

A szüleim miért ragaszkodnak nagyon ahhoz, hogy olyan barátnőm legyen akinek már van gyereke?

Figyelt kérdés

31/F


Nem nagyon tetszik nekik a szüleimnek, hogy most olyan barátnőm van akinek még nincs gyereke és tőlem 2 évvel idősebb.


Mert akinek már van gyereke az nem velem fog törődni hanem a gyerekével. Én csak úgy léteznék a nőnek aztán semmi több.


2013. jan. 27. 17:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi kérdéseid alapján azt vettem ki, hogy nem szeretnél apa lenni, nem jó a kapcsolatod a szüleiddel.

Akkor nem hiszem, hogy aszerint kellene barátnőd választanod, amit ők szeretnének.

A te életed, s úgy alakítsd, hogy neked jó legyen, s te legyél benne boldog!

Ha te nem akarsz gyereket, nem erőltethetik a szüleid sem!

2013. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Valószínű pont azért akarják, hogy "gyerekes" barátnőd legyen mert akkor már túl van a sírós csecsemő koron és téged sem idegesít ,meg nekik is van "unokájuk"

Nem tök logikus? 31 évesen gondolhatnád és ha találsz ilyen nőt akit szeretsz is az megbecsül mivel nem sok férfi keresi a gyerekes nőket mivel azok saját gyereket akarnak, te viszont ugye nem...

2013. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Ui. be lehet állítani, hogy ne legyen kint a neved....tudod itt sokan nem függetlenítenek, az előző kérdések alapján ítélnek, pedig az oldal nem arról szól hogy valós kérdéseket tegyünk föl, én hol 20 éves fiú vagyok a kérdésben, hol 40 éves nő, mert érdekelnek a vélemények, de ha kint lenen a nevem csak azzal foglalkoznának, hogy ez hogy lehet?....
2013. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mert lököttek.állj ki a barátnődért még szülhet.Spec nekem nem kellene előre gyártott unoka.Annak nem én lennék a nagyija.nem is értem anyádékat...
2013. jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó. A kérdező nem akar saját gyereket, ezért akarják a szülők, hogy legalább úgy legyen unokájuk, hogy olyat szerez maga mellé akinek van gyereke.
2013. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem már ott baj van,hogy 31 évesen nem a saját vágyaidnak élsz,hanem a szüleidnek akarsz megfelelni.

Ha nagyon akarnak egy kisgyereket,akkor fogadjanak örökbe,amint látom nem riadnak vissza attól sem,hogy akár egy idegen gyereke legyen,csak az unokájuknak mondhassák.

Ezzel nem lenne baj,ha ez már egy kialakult helyzet lenne.

De ilyen szinten ez már beteges szerintem.

lehet azért kell nekik az unoka,hogy a szomszédoknak dicsekedjenek,még a végén úgy adják elő,hogy a tiéd,vagy nem tudom.

Nincs azzal baj,ha valaki más gyerekét neveli,de ez már a kérdező életébe való beleszólás.

Jó hogy nem csak terhes nőt kereshetsz magadnak,basszus:d

Azért ez durva:D

Amúgy ha meg te nem szeretnél gyereket,akkor nem tök mindegy,hogy a sajátod-e vagy másé?A lényeg,hogy nem akarsz gyereket.Ha ezt nem tudják elfogadni ott gáz van.

2014. júl. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amúgy,ha tényleg te írtad ezeket a kérdéseket,akkor itt nagyon sokrétű a probléma.

Úgy látom nem tudsz megszabadulni a szüleidtől,nem feltétlen fizikálisan.Nem függsz tőlük anyagilag,de érzelmileg igen.

"Ma is félek az apámtól".

Ez sajnos szörnyű.Felnőtt embernek,aki független meg kell tanulnia elengednie a szülőket,ez a felnőtté válás része.

Vannak olyan szülők,akik a felnőtt gyerekikre is rátelepszenek,nem tudják elfogadni,hogy a gyerekük felnőtt.

De ha hagyod ezt,nem is fogják megtanulni.

Én a helyedben 1-2 hétig,hónapig megszakítanám velük a kapcsolatot és közölném velük,hogy csak akkor keressenek,ha nem akarnak beleszólni az életembe.

ha ezt felfogják akkor megmaradhat a kapcsolat,ha nem,akkor sajnos nincs mit tenni.El kell engedni őket.

2014. júl. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!