Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehet manapsá...

Szerintetek hogy lehet manapság elkezdeni az önálló életet, ha semmilyen anyagi támogatásra nem számíthat az ember a család részéről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 19:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

9-es te hol élsz?

Egyedülállóként,gyerekkel sincs semmi esélyem önkormányzati lakásra,hát még egy 21 éves fiatalnak...

Ahhoz hogy kapjak esetleg bármit, lakást vagy támogatást,munkakerülő "indiánnak" kéne lennem,akkor minden járna...Én 110 ezerből élek albérletben gyerekkel+ családi p.,nagyon szűkösen.De önk.elutasít,hogy túl sokat keresek....

2013. jan. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

04:30

Hát persze, hogy túl sok, hiszen 47000-ből is simán meg lehet élni, sőt, kevesebből is, hiszen huszon -akárhány ezer a nyugdíjminimum.Milliomos vagy!

2013. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Nekem majdan egyszer mérnökként, mivel olyan diplomám lesz, lehetőségem lesz elhelyezkedni pl. katasztrófavédelemnél, vagy hasonló állami helyeken, akkor esélyes, hogy kaphatok egy kis önkormányzati lakást.

No, de így kapok 90 ezer nettót havonta + önkormányzati lakást. Ha nem állami szervezetekhez megyek, kapok 130-at. Melyik éri meg jobban?

2013. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jópár évvel ezelőtt el voltam keseredve,hogy nem lesz soha lakásom stb. és minden összejött.Még gondolni se mertem rá,és először kölcsönből épitkeztünk, eladtuk, kifizettük a kölcsönt, megmaradt pénzből vettünk házat és valahogy meg lett mindenünk. Most hogy van házunk, autónk, most plusz sajnos örököltünk is 1 lakást és 1 házat. Tehát nekem is elképzelhetetlen volt, de mindenünk megvan.
2014. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
1/14 válaszoló, mi a francnak csináltok gyereket ha nem is vagytok képesek normális életet teremteni neki? Ezt sose fogom megérteni, felvelnek az emberek egy sz*r eltartásban részesülő gyereket, aki aztán próbáljon meg felállni a saját lábára. Nem értem minek kell gyereket csinálni, ha nem képes az ember megadni neki a normális életet. Emberi idiótaság ez is.
2022. dec. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ja, és még hozzáteszem, hogy aztán csak panaszkodnak, hogy jajj így, meg jajj úgy, mindent a pénzre meg a "szar az élet" felfogásra fognak, a gyerek meg csak nélkülöz és szenved. Sajnos nem engedi meg az algoritmusa az oldalnak, hogy teljesen ki tudjam magam fejezni, mert én szívesen megmondanám mindenkinek az igazságot, aki ebben a barom hitben él.
2022. dec. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nettó 300-at keresek, 150 a luk amit bérlek + 50 a rezsi. Többire marad 100-asom. Hóvégén már csak margarinos kenyeret eszem mióta bejött az infláció. De haza sem akarok költözni anyámhoz, mert megmondta a rezsi emelkedés miatt ha hazamegyek télen legalább 100-ast bele kell adnom és nem fog rám főzni, vagy csak még egy 100-assal szálljak be a kajába, meg fizessem meg neki azt az időt, hogy főz rám
2023. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!