Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pultos lány meghívta egy...

A pultos lány meghívta egy sörre. Kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés
Párom szólt tegnap, hogy későn érkezik, mert beül egy munkatársával egy bárba. Gondoltam oké, nem gond, hisz szólt előre, és talán kéthetente egyszer fordul elő, hogy elmegy sörözni. Hazaért, kérdeztem milyen napja volt, meséljen valamit. Beszélgettünk, és mondta hogy 2 sört megivott. Csodálkoztam, mert egyet szokott ilyenkor. Elmondta, hogy a 2.-ra a pultos lány hívta meg. Kiakadtam, hogy mit képzel magáról az a könnyűvérű nőcske. Szerintetek van okom félni? Páromban tökéletesen megbízom, de rosszul esne, ha a nő bepróbálkozna. Még akkor is, ha a párom elküldené. Sok dolog eszembe jutott, hogy kiderítsem, mit szeretne a páromtól. De szerinte ne foglalkozzam vele, mert ő csak engem szeret és senki mást.
2009. szept. 2. 06:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Halgass rá! Ne foglalkozz vele.
2009. szept. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Engem azért idegesít. Azt hiszem, be fogok menni a bárba a párommal, hogy lássa a pultos, hogy együtt vagyunk.
2009. szept. 2. 07:20
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
kevés hisztivel,de én a helyedben azért mutatkoznék a bárban a "hölgy" előtt
2009. szept. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam! :)
2009. szept. 2. 07:29
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne hisztizz, mert ezzel hajtod a párodat a pultoslány karjaiba! Attól, mert meghívta egy sörre, még az sem biztos, hogy próbálkozni akar, de még ha azt akarna, akkor is csak úgy érne célba, ha a párod kapható rá. Ha meg kapható, akkor tudod, bárkivel, bármikor és bárhol... Ha bízol a párodban, akkor ne akadj ki ezen!
2009. szept. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben a párod olyan kitűzővel és pólóban rohangászik, amire nagy betűkkel rá van írva: "foglat vagyok" esetleg "van barátnőm/feleségem" addig teljesen jogosan háborodtál fel, és igen, teljes vitorlázatban feszíts ma este a párod oldalán a bárban.

Ha nem, szerintem tiszta hülyét csinálsz magadból. Most mégis, annak a szerencsétlen, általad könnyűvérű nőcskének nevezett pultoslánynak honnan kellene tudnia, hogy a párod nem facér?

Lehet, hogy csak jó napja volt. Én eladó vagyok, ha olyan napom van, adok kisebb ajándékot a vásárlóknak, hál isten még egyikük párja sem jött be tajtékozva, hogy miért nyomulok...

Tényleg ne foglalkozz vele, igaza van a párodnak.

2009. szept. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Jézusom, ugye a történeted csak egy vicc??? Nem hiszem, hogy emiatt hisztit csináltál. Én is voltam pultos,az egyetemi évek alatt, és én is hívtam meg már nős pasit sörre, és képzeld egyik sem akart megdugni. Hogy a lány bepróbálkozik az lehet, na és ? A férjed meg majd elhajtja és kész. Ennyi.
2009. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Akit finom ebéd vár otthon, az nem fog étteremben ebédelni.
2009. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Az a lényeg, hogy a lehető legtöbbet baszogasd a párod ilyesmikkel. Aztán csodálkozz nagyokat, hogy miért a sörözőben beszélget inkább a pultossal...
2009. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se csinálj nagy ügyet ebből. Ha esetleg még egyszer meghívja csak akkor. De az is lehet, hogy a férjed igen is élvezi, hogy te féltékeny vagy.

Addig jó minden, míg elmeséli, hogy mi történt és ha problémát csinálsz ebből legközelebb biztos nem fogja elmondani.

2009. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!