Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek anyával? 15/l

Mit kezdjek anyával? 15/l

Figyelt kérdés
Koleszos vagyok és nem éreztem jól magam szombaton és vasárnap sem. Mondtam anyának, elküldött pihenni. Utána elaludtam, így vonat helyett ő vitt el kocsival. mondta, h ne jöjjek haza, csak ha lázas vagyok. Ma egész nap lázas voltam, így hazajöttem. És most meg vagyok büntetve, nem mehetek sehova (nem mintha kedvem lenne), takarítanom kell, nem gépezhetek meg egész nap tanulnom kell. kifizettem neki a benzint is, amiért elvitt, én meg hazajöttem. De most meg a süti miatt kiabált, amit véletlen ottfelejtettem. És megjött neki, szerintem csak azért csinálja, de már unom, hogy tök szarul vagyok és itt kell mosogatnom meg a hugival tanulnom, de a gépezéshez túl beteg vagyok.
2013. jan. 28. 18:34
 1/2 dr. KING SCHULTZ válasza:
It's called, szopás!
2013. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mérd meg a lázad és állj oda elé a lázmérővel.Mutasd meg neki,hogy Anya beteg vagyok,légyszi hagyjál pihenni,és ha lehet légyszi adj valami gyógyszert,mert nem érzem jól magam,és nem kéne a hugit sem megfertőzgetnem.ennyi.
2013. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!