Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan ferfi, aki...

Letezik olyan ferfi, aki ellen tud allni minden csabitasnak, es nem tudja megcsalni a feleseget?

Figyelt kérdés
Egy olyan ferfi is akar,aki soha nem szeretet tarsasagban lenni?

2013. jan. 28. 22:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%
az,hogy nem volt eddig olyan , akiÉRT érdemes lenne valakit megcsalni,és amiett soha sem tette meg valaki,nem biztos hogy az ugyis van. az ember nem arra lett kitalálva hogy CSAK egy emberrel vagy MINDIG MÁSSAL élje az életét, ez már csak az összetett gondolkodásmódunk miatt is lehetetlen.a józan*ember nyilván mérlegel,megéri-e valaki miatt megcsalni valakit,vagy pedig nem. de ennek az erkölcsi kiskapuja érzelmi alapú,mert azt a tudat és az erkölcs nem tudja befolyásolni. akkor jön a válás/szakitás és utána egy ujabb kapcsolat. de ez már értékrendileg is változó.akkor is eszébe jut valakinek,megérné-e, feláldozni a családot és mindent valaki másért a megcsalással...ha ez történik,arra nincs mentség mert az a tisztelet teljes hiánya,viszont ha valaki boldogtalanná válik egy kapcsolatban és kilép belöle, majd valaki mással jön össze,ebben a helyzetben az a leginkább preferálható.(erre van a válás)magát a megcsalást önmagában én elitélem,semmi szükség nincs rá.ha mégis megtörténik,az már nem felhőtlen kapcsolat.
2013. jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
7%
nem létezik
2013. jan. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%

Igen, a vőlegénykém! :)

Idézem: "Másik p*na sem tud többet..."

Vagyis nincs mit keresnie egy másik nőnél, fizikailag ugyan az, lelkileg meg én vagyok neki a mindene. :)

És igen, ahogy előttem írták: BIZALOM!!


24N

2013. jan. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
11%
Létezik. Hiszem, tudom...hiába probálná elcsábítani bármiféle manipulációval egy nő...nem sikerülne! Ugyanígy engem sem tudna egy férfi sem semmivel sem elcsábítani a férjemen kívül! Nyugodtan ki lehet próbálni...le lehet minket tesztelni. :D
2013. jan. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
16%
Ennyi homárt egy rakáson. Gondolom a kutyátokban több a tesztoszteron, mint a hapsitokban. A hapsitokban a teszetoszateron dominál.
2013. jan. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
90%
13-as, milyen szépen beszél a vőlegénykéd (wtf? :D) a nőkről, egy költő veszett el benne. :DDD
2013. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
82%
15. azért mert te a gatyádban hordod az agyad...és halovány lila gőzöd sincs arról ,mit is jelent igazi Férfinak lenni...a te bajod és szégyened....
2013. jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
95%

Kedves 15-ös! Mondd, elmúltál már 14? Remélem nem, mert akkor még elnézhető ez a gáz hozzáállás. Ha igen, akkor süllyedj el szégyenedben!


Nekem eléggé tele van a hócipőm ettől a kifordult világtól: Miért lenne az a normális, hogy a férfiak össze-vissza csajoznak, csalják a feleségüket és aki azt mondja, hogy ő vagy a férje nem ilyen, mindjárt hülyének nézik? Attól, hogy a sok kis tizenéves nem fér a gatyájába még lehetnek értelemmel, önbizalommal és önkontrollal rendelkező értelmes felnőtt férfiak, akiket nem az altestük vezet. Persze lehet önigazolást keresni mindnekinek, aki különben nem tudna tükörbe nézni, de a szíve mélyén akkor is tudja, hogy az egész csak képmutatás.

2013. jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfit aki megházasodik nem az kell hogy vezéreljen hogy a f@szának jó legyen. Nem kell túlbonyolítani, akinek fontosabb az érzékkielégítés mint ami a családdal jár az előbb vagy utóbb az előbbire fog törekedni. Lehet hogy ez pár év után megcsalásban jelentkezik, lehet abban hogy lelép az ötödik gyerek után.
2013. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Huseg dontes kerdese.Egyszeru.Ma mindenki szalad az erzelmei utan Mert neki jaaaar mindenbol a legjobb.Ha nem igy gondolkodnanak az emberek sokkal boldgabbak lennenek es kuzdenenek a hazassagert es nem cserelnek le szebbre jobbra a parjukat.Bldgtalan vagy ?dolgozz rajta jobb legyen.akkor nincs megcsalas mert nem hagysz helyet neki a szivedben .
2013. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!