Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan ferfi, aki...

Letezik olyan ferfi, aki ellen tud allni minden csabitasnak, es nem tudja megcsalni a feleseget?

Figyelt kérdés
Egy olyan ferfi is akar,aki soha nem szeretet tarsasagban lenni?

2013. jan. 28. 22:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%

Létezik!

Az én párom!:D (vagy legalábbis ebben a tudatban vagyok) :D

2013. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki nem enged egy pici csábításnak,flörtnek,illetve nem kerül közelebb kapcsolatba más nőkkel az nem csalja meg! Tehát aki eleve tudja, hogy nem akar haverkodni meg ismerkedni más nőkkel.


Kémiát nagy eséllyel lehet érezni egy szimpatikus férfi v nő iránt,ha közelebb engedjük magunkhoz! Na de aki nem jut el addig,az nem kerül olyan helyzetbe sem :-)

2013. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Mindenki valaszat koszonom!
2013. febr. 1. 16:54
 24/28 anonim ***** válasza:
Szerintem kasztráltatni kell, az a biztos.
2013. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Mondjuk a nem túl sármos és sikeres férfiakat jó nők is eleve jóval kevésbé akarják megszerezni.


A kérdésnek úgy lenne értelme, hogy létezik-e olyan sármos, sikeres, egészséges szexualitású férfi, aki ellen tud állni a számára nagy kísértéseknek is?

2013. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
hát nem nagyon!
2015. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Rossz a megkozelites. Egy normalis no, aki tenyleg szereti a ferjet sosem kerne azt a ferjetol, hogy soha tobbe ne szexeljen mas nokkel, (esetleg ferfiakkal).

Egy normalis, empatikus no, mar csak poenbol, jofejsegbol is befizeti par evente a ferjet egy kulturalt prostihoz, vagy osszehozza a munkatarsaval baratnojevel a ferjet.

Az a no, aki meg onzo modon nem figyel, a ferje igenyeire, azt megcsaljak, becsapjak, es meg is erdemli.

2020. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Ivett2018 válasza:
En no vagyok. Magambol ki indulva igen van olyan aki ellent tud es akar is allni. En peldaul sexualisan kizarolag erzelem utjan indulok be. Aki erzelem utan indul be sexualisan az nem tudja megcsalni a parjat mivel a parjat szereti. Itt inkabb a a kerdes hogy az illeto mi utan indul be sexualisan?
2020. szept. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!