Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » (Kapcsolat) gyász lépcsőfokai?...

(Kapcsolat) gyász lépcsőfokai? Felfogom, hogy kiderült, hogy megcsalt, de azt nem, hogy megcsalt. Most itt tartok.

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 21:49
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
A bor sem rossz... de a sör jobb:P Nah mind1. Amúgy meg részben OFF de ha már itt tartunk, jól teszed ha elgyászolod. Hülyeség hogy megrázom magam és egyből megyek tovább. Senki sem Münchausen báró hogy a saját hajánál fogva emelje ki magát a mocsárból. A szívnek nem ugyanaz a búcsúzás, mint az észnek. Ott nincsen olyan hogy "na csá". Az igazán fontos dolgoktól el kell tisztességesen búcsúzni, mert különben később visszabüfög mint a rossz pálinka. Az sem gond ha nem tudsz hinni másokban. leginkább úgyis önmagadban kell. Ha már magadban sem tudsz, ha nem bírsz egyenes gerinccel megállni a tükör előtt... na akkor frankón sz_pó a helyzet. Addig nincs nagy baj:D - egészségedre!:P
2013. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem is csaltak már meg, eset a pasi elment bulizni, rosszul esett, közölte ne aggódjak nem fog megcsalni, rá 2órára talán már a nővel hempergett!

Üzit írt elolvastam reggel szakított velem, megcsalt nem kívánom senkinek az érzést, anyukám mellettem volt, sírtam szerintem még azt is hitte hogy megölöm magam, szenvedtem de nem ittam, a legjobb barátnőm ápolt. Szar egy érués de tudni kell hogy egy pasi sem érdemli meg a könnyeinket, sírd ki magad persze jobb lesz, egy két nap és meggyűlölöd. sok sikert a feldolgozáshoz. Mennyi időt voltatok együtt?

2013. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
A Te egészségedre is! Köszönöm, igen, tudom, hogy ezt nem szabad elnyomnom Magamban,ki kell adnom. Próbálom...
2013. jan. 29. 22:39
 24/40 anonim ***** válasza:
Na persze már, mi az hogy egy pasi sem érdemli meg a könnyeket - a sörözős kommentelő is pasi. (És) mit ad Isten, a 35éve alatt csalták már meg izomból csajok, de ő még egyetlen egyszer sem senkit(!). Ezért írtam hogy fontos hinni önmagunkban.
2013. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Én azt hittem a 82%-os a Kedves Kettes.
2013. jan. 29. 22:56
 26/40 A kérdező kommentje:
Írjatok még.
2013. jan. 29. 23:15
 27/40 anonim ***** válasza:
A 82%-os a kedves kettes:D (Remélem kevesebb nem lesz)
2013. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Én is borozom. :) A felismerhetetlenségig sírt arc sem gáz, úgysem lát senki. És nem áltatlak, holnap is ki fogod sírni a szemeidet, de nem baj. Majd elmúlik. Ami nekem bejött, min. egy évadnyi sorozatot végignézel holnap egyszerre, ágyban fetrengve, ehetsz egy csomó finomat is és tudatosítod magadban, hogy az egy szemétláda. Aztán hirtelen felindulásból törlöd a képeit, kidobod az összes létező cuccát és mire végzel a szelektálással röhögve fogsz sírni. :)
2013. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Képtelen lennék a ruháit összekészíteni... Itthon sem szeretnék lenni,amikor elcuccol. Remélem sikerül kivitelezni.

De azért köszi.Csak tudod különbözünk Mi Emberek,ennyi.

2013. jan. 29. 23:24
 30/40 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap este szakítottam ez okból. Az fáj most a legjobban, hogy 3 évet elcsesztem rà az életemből. Tuti, hogy ha beleszeretek valakibe, akkor kiderül, hogy egy gyökér. Kitartást neked! Tudom milyen szar érzés.
2013. jan. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!