Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » (Kapcsolat) gyász lépcsőfokai?...

(Kapcsolat) gyász lépcsőfokai? Felfogom, hogy kiderült, hogy megcsalt, de azt nem, hogy megcsalt. Most itt tartok.

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 21:49
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
A sírástól felismerhetetlenségig dagadt szemekre jót tesz egy kis garasone szemcsepp (én több heti vörösre bőgött szemek után próbáltam)Nálunk a bibi ott volt, hogy van 2 gyerek is és bár szemét rohadt férj apának kiváló volt.És nagyon megbánta, térden állva könyörgött, hogy bocsássak meg neki.Na ez a gáz!!!!Akkora volt a sokk részemről, hogy a többheti bőgés után jött a mereven bámulok ki az ablakon korszak, közben csontsoványra fogytam, mert egy falat sem ment le a torkomon.Mindeközben a legdurvább dolog volt számomra reggel és este pókerarccal emberek közé menni, higy ne faggassanak mi történt velem, miért nézek ki ilyen rosszul.De a gyereknek minden nap kell oviba menni...:( A te szitud annyiból szerencsésebb, ha még nincs gyerek, kidobod elmegy elsiratod megnyugszol aztán tiszta szívvel és ésszel na meg több tapasztalattal kezdessz egy új kapcsolatot.Sok sikert hozzá.És jusson eszedbe, hogy a felhők fölött mindig süt a nap! :)
2013. jan. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Köszi.

Neked is kitartás 30-as,azt amit meg megtettél,sose bándd! Én legalábbis ezt vallom,az is Te vagy/voltál,ezektől az élményektől fejlődünk Mi azzá akik vagyunk.Érted? Írtál ki kérdést Te is a tegnapi eset óta?

2013. jan. 30. 14:12
 33/40 anonim ***** válasza:
Nem, én nem írtam ki. Csak remélem, hogy hamar elmúlik a fájdalom:/ Egy pár barátnőmmel megdumáltam, most meg irány haza sirdogálni kicsit:) Alig várom, munkahelyen ugye tartani kell magam:)
2013. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Én most ott tartok, hogy tegnap megismertem egy nagyon helyes srácot. Kár, hogy nem 1-2 hónappal később:( De sokkal jobban érzem magam:)
2013. febr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, és áruljátok már el kedves Hölgyek, mi az oka annak, hogy nagyon gyakran panaszkodtok pasiügyben: jobb esetben csak arról, hogy hiányzib belőle a romantika, a figyelmesség, nem elég bújós, stb. Rosszabb esetben pedig azt amit a Kedves kérdést föltevő, (és sok hölgy hozzászóló írt). Mert azt elhiszem hogy nehéz jó társat/kapcsolatot találni, viszont én -pasiszemmel- ugyanúgy föltehetem a kérdést, mi alapján választatok -(tévesen, hisz mindíg a nő dönt)- pasit "magatoknak"? Milyen szempontok azok, amelyek annyira hibásak, hogy saját magatokat b_sszátok át érzelmileg? Miért nem adtok időt önmagatoknak a megismerésre (és itt nem csak a másik félre gondolok, hanem egy önvizsgálatra is, amennyiben fölteszem magamnak azokat a kérdéseket, hogy mit hibáztam eddig a korábbi választásaimnál, miért kapkodok, vajon mindenáron kell valaki és miért, vagy hogy szeretem-e, elfogadom-e önmagam annyira hogy ezt a szeretetet önmagamon keresztül megélve tudok osztozni benne a társammal, vagyok-e annyira fölszabadult, és asszertív az érzéseimben, hogy az egyéertelműen engem tükrözzön)... Mert ha így folytatódik akkor egyre inkább kihalófélben leszünk, vagy akik születnek, azoknak nagy részben sérült, megreccsent életük lesz, ha nem szeditek össze magatokat időben. Nem biztos hogy a cukipofi, meg a cukorborsó és társai az ideálisak az apa- és a családfenntartó szerepre. El kellene ezen gondolkozni, mert az élet sohasem ok nélkül adja a pofonokat, és nem hiszem hogy bárki is élvezné ezt közületek (mármint az ismétlődő szenvedést). (jah a kettes:)
2013. febr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Kedves Kettes! Mai napig nem érzem úgy,hogy rosszul választottam volna. Ő az egyetlenegy Férfi,akit igazán megszerettem ebben az Életben.Ő az,akire több mint 5 év után is szerelemmel tudok nézni,még a történtek után is.

Ilyen kapcsolat szerintem egyszer adatik meg az Életben.Szerinte is.Egy kapcsolat pedig akkor építi az Önképet és fejleszti az önismeretet,ha pofonokat kapunk.Az Életben is így válunk azzá,kikké leszünk.

De egyébként értem,hogy mit mondasz/gondolsz de így remélem Te is értesz.Cukipofiságról meg annyit,hogy még világ a világ a nehezebb utat fogom választani mindig azt tettem,ez nem önsanyargatás,egyszerűen a jó út mindig nehezebb a rossz út a könnyebb ezért választják sokan inkább ez utóbbit.

2013. febr. 2. 11:31
 37/40 anonim ***** válasza:
Majd jön a másik, aki szintén ugyanolyan jó vagy még jobb lesz, az elődeinél, hisz Te is gazdagodsz tapasztalatokkal. Nekem az a véleményem hogy az énképet nem a kapcsolaton belül kell építeni, mert akkor már rég megette a fene. Hisz hogyan hiszed hogy megismerheted a másikat, amíg önmagaddal sem vagy tisztában? Ugyanez igaz a szeretetre is. Azok a bizonyos pofonok, pedig persze kellenek, de amiről én beszélek azt már nem tanító jelleggel kapja az ember, hanem ostobaságból, amikor kétszer, háromszor, stb. lépünk bele újra ugyanabba a gödörbe. Plusz poén ha ráadásul tudatlanságból mi is átuk ki...
2013. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Szeretem önmagam,úgy ahogy vagyok,szerencsére elég kiscsirke koromban átestem már ezen az elfogadom és úgy szeretem Magam ahogy vagyok szinten.

Férfi aggyal és ezt most nem degradálóan mondom,de nem lepődöm meg ezen a jön majd másik ugyanolyan vagy mégjobb szólásodon.Én csak akkor veszek új TV-t ha a meglévő már megjavíthatatlan.Persze lehet,hogy még a gyász egy olyan lépcsőfokán állok,amikor még nem látok tisztán,ez elképzelhető,de az is lehet,hogy elég gyorsan végigbattyogtam a lépcsőkön.Mert már jól vagyok.Sőt jobban mint előtte.És másképp látom már az egészet.Na erre persze nem számítottam.Értem Én,a buta-pofon és új jövő teóriád,de mi van ha ez egy helyreállító-pofon és megújult jövő,mely az eddigi síneken maradva új vágányra terelődtünk ezáltal? Én jelenleg ezt érzem,így látom.

2013. febr. 2. 12:43
 39/40 anonim ***** válasza:

"Értem Én,a buta-pofon és új jövő teóriád,de mi van ha ez egy helyreállító-pofon és megújult jövő,mely az eddigi síneken maradva új vágányra terelődtünk ezáltal?"


Természetesen ez benne van a pakliban. Nincs is ezzel semmi gond, ha megbocsátható hibákat követtetek el. Hisz mindenki hibázik, senki sem hibátlan. Nyilván a tudatos hibák egyenlőek az ostobasággal. De ott nincs is szó tanulásra való hajlamról. Azokból lesznek a "gyereklélek - gyilkosok". Viszont egy megcsalást én közel sem neveznék tudatlan hibának. Nem akarok vallásos dolgokkal jönni, de már a Bibliában is benne volt, hogy ne tégy olyat, amit nem szeretnél hogy veled tegyenek mások. Mert ez ostobaság. Nem hiszem hogy aki engem megcsal, az komolyan vesz, vagy tisztel engem. És nyilván mindenki úgy k_rja el az életét ahogy akarja, de én nem akarok asszisztálni mások hülyeségében. Épp elég feladat számomra önmagam korlátait átlépnem, arra végképp nincs időm hogy mások hibáival is én foglalkozzak. Legfeljebb megosztom az odavágó tapasztalataimat, ha az illető kíváncsi rá. Viszont mindenki megkapta az élet nevű esélyt arra, hogy bebizonyíthassa végül, ő bizony jól tanult. Az óra pedig ketyeg...

2013. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sajnos nőkkel szemben még a legharmonikusabb kapcsolatban sem lehet teljesen őszinte egy férfi. Nem értik meg azt, hogy ha nagyon szeretjük őket és tényleg velük akarjuk leélni az életünket (alkalmas a nő az utód szülésére ill. ezen feladatát már teljesítette), akkor is vágyunk még néha új testi élményekre, de ez érzelmileg stabil férfinál nem más mint szimpla sport.


Normális férfi persze mindezt diszkréten intézi. Középiskolában és egyetemen kialakult baráti körünkbe tartozó régi barátaim csajai közt állandó téma az, hogy mi milyen normálisak vagyunk. Ennek az az oka, hogy amiről nem kell tudniuk a nőknek, arról nem beszélünk nekik.


Mondjuk középiskolai osztálytalálkozón fültanúja voltam olyannak is, amikor egyik 30-as volt osztálytárs csaj arról beszélt a másiknak, hogy szakítása óta eltelt fél évben hogyan falta a férfiakat, a másik meg azt vallotta neki hogy néha ő is felszed fiatalabb jó testű srácokat.

2013. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!