Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel vagy mit...

Töröklany kérdése:

Hogy dolgozzam fel vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

a gyamügy elvette egy eves kisfiamat mert az apjaval összevesztünk es jol meg vert engem de agyerekhez nem nyult! azt mondtak az apja tul veszelyes es hogy en nem tudom egyedül az apjatol a gyereket megvedeni!

de en ebbe nem akarok belenyugodni!

ennyi es kesz felejtsd el a gyerekedet akit meg csak most szültel? mit tegyek most? meg csak nem is lathatom a gyerekemet!



2013. jan. 6. 11:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd ott az apját, válj el tőle. Utána költözz a szüleidhez, máris meg tudjátok védeni tőle. Vagy kérj távoltartást a bíróságtól.
2013. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
64%
Biztos, hogy ennyi a történet? Kétlem...
2013. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
54%

Így jár az aki eszetlenül kúratja magát.


24/F

2013. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
88%
Az még eszedbe sem jutott,hogy kirúgd az urad,mi?
2013. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
56%
szerintem is van még valami, lehet hogy tettél valami kétértelműt, amit a gyermeked apja félreértett, és ezért vert meg. a gyámügynek meg igaza van, ha az apa megint kiborul és megver, nem biztos, hogy meg tudod védeni magad. de az első tipp nagyon jó, szinte ez az egyetlen megoldás. vagy ha nem akarsz a szüleidhez egy barátnődnél is lakhatsz, amíg pénzt szerzel egy albérletre.
2013. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
56%

Nem azért, de tényleg nem tudnád megvédeni, nem csoda, hogy elvették.

Amúgy válásra még nem gondoltál?

2013. jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

hat nem ezt vartam masodik es harmadik valaszolo!

itt egy ketsegbeesett anya van akinem tanacsra van szüksege 5 eve elek együtt a ferjemmel eddig nem volt gond mar regota babat szerettünk volna legalabbis agyerek születeseig igy gondoltam mikor megszületett kezdödtek a problemak! most elvaltunk anyamhoz költöztem most varom agyamhivatal dönteset hogy a gyereket visszaadjak-e vagy sem!

2013. jan. 6. 11:36
 8/41 anonim ***** válasza:
40%

Török vagy és a férjed is az? mert akkor nem csodálkozom.

Válj el és egyből tényleg meg tudod védeni, max megölnek.

2013. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
62%

A foghíjas sztorit nem pont úgy értettem, hogy az apa félreértésében verte meg az asszonyt... :) De azért nem veszik el a gyereket az anyjától, mert az apa verekedős. Akkor jóval több gyerek nevelkedne intézetben.


A mit tegyek most? kérdést pedig a gyámügy felé kéne feltenni, ők tudják, hogy milyen feltételekkel adják vissza a gyereket.

2013. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
67%
Visszaadják, ők is tudják, hogy egy picinek a szülője mellett a helye. Ha a körülmények rendezettek, visszakapod. De eszedbe ne jusson kibékülni az apjával!
2013. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!