Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem az anyukámat! Túl...

Megütöttem az anyukámat! Túl nagy volt a feszültség, nem akartam. Mit tegyek, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés

Egyszer véletlenül lebuktattam a szomszéd nőt, hogy csalja a férjét és azóta minden megtesz azért hogy szar életem legyen. Belekever olyan dolgokba amihez semmi közöm. Most is ez történt és anyám valamiért hitt neki, ordítva nekem álltak mind a ketten és anyám nem bírta megérteni, hogy hazudik, már akkora volt a feszültség körülöttem, hogy adtam neki egy elég nagy pofont. Nőt soha nem ütöttem meg, főleg nem az anyámat. Nem tudom ezek után hogy fog rám nézni de szeretném ha megbocsátana. Vegyek neki valamit? Vagy csak szavakban mondjam el? Mit tegyek?

21/F


2013. jan. 30. 21:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként anyukád már hisz neked?
2013. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
55%
Én is ütöttem már meg anyámat,mert egyszerűen elszakadt a cérna.Minden feszültségét rajtam vezette le,néha ok nélkül fel is pofozott és egy nap már nem bírtam tovább,felrobbantam.Azóta nem ütött meg.És igen,szégyellem magam,de nem bírtam tovább,hogy ennyit bántott.Szóval mindenki követ el hibát,a tied elég durva volt,de ha igazán megbántad és nem fordul elő többet,akkor megoldottad.De ezt csak idővel lehet jóvá tenni.Én nem vennék neki ajándékot.
2013. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
26%
Én az anyukád helyébe biztos,hogy kitenném a szűrödet.Ha 1x meg tudtad tenni,akkor máskor is meg fogod tenni,ha nagyobb feszkó lesz.Mélységesen szégyeld magad,és nagyon embereld meg magad,mert ő az egyetlen olyan személy az életedben,akinek nagyon sokat köszönhetsz!
2013. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
74%
Nem levelet kell írni, szemtől-szembe kell bocsánatot kérni.
2013. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező!Hiába pontozol le,a véleményem nem változik!Szerencsétlen anyád embert próbált nevelni belőled,és barmot kapott!!!
2013. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nem hisz nekem, pedig ez a nő nem pont a jó tulajdonságairól híres, sőt kb 2 éve lett miatta egy rendőrségi ügyem, aztán persze kiderült, hogy nem is én voltam. Bármire képes lenne. Mostanában kicsit kevesebb időt töltünk együtt, lehet azért volt.


Amúgy nem értem miért mondjátok, hogy aki egyszer megtesz valamit, az máskor is meg fogja tenni mikor ez egyáltalán nem így van. Vagyis sokaknál előfordul, de az teljesen más.

2013. jan. 30. 21:31
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem szoktam senkit pontozni.
2013. jan. 30. 21:31
 18/30 anonim ***** válasza:
87%
az senkinek nem jutott eszébe, hogy egyáltalán milyen szülő az aki a szomszédasszonynak hisz, és nem a saját fiának? (már ha nem hazudtál neki régebben)
2013. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
13%
18! Talán megvan az oka,hogy miért nem hisz a saját fiának!Ezen nem gondolkoztál el?!?!?! Ha neked sokat hazudik a gyereked biztos,hogy hinnél neki egyből?
2013. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
96%

EZt kérdezem Én is :D

Egyébként mért törvényszerű hogy az ember Edesanyja mindig jól cselekszik???

Az enyém kiállhatatlan :(

Egész gyerekkoromban szapult és még most is

2013. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!