Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék fiatalos életet...

Szeretnék fiatalos életet élni, de nem enged a családom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, soha sem jártam el itthonról, mert nem volt olyan társaság akivel értelmét láttam. Most viszont megismerkedtem egy fiúval, haverok vagyunk, neki van egy nagyobb társasága, és mindig hívogat hogy menjek velük el. Meg ahogy hallom kitalálják este 8kor na 10kor találkoznak és akkor összeülnek beszélgetni. De én ezt nem tehetem meg, mert anyukám fél itthon egyedül éjszaka. Délután 5-6ra haza kell érnem télen, nyáron meg mondjuk 8ra legkésőbb. Mit csináljak?
2013. jan. 30. 22:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Küldd anyukádat pszichológushoz,mert ez nem normális.
2013. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Zsarol, hogy siessek haza mert ő fél, meg hogy nem fog addig aludni amíg itthon nem leszek, meg hogy max majd bevesz nyugtatót. Én nagyon kedvelem ezt a fiút, eddig senki sem közeledett így felém, érzem rajta hogy tényleg bír engem. Szeretnék én is néha olyan lenni mint más fiatalok. Inni nem innék, az biztos, de jó lenne néha összejönni vele/velük.
2013. jan. 30. 23:01
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el! Anyuci meg vegyen egy kutyát, hogy ne féljen. Szánalmas....
2013. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak komoly baja van ha fél egyedül a sötétben, most viccen kívül.

Ha csak azért nem enged el sehová akkor nem az a baja hogy félt téged hanem hogy neki van baja, vagy csak kifogásokat keres hogy miért ne menjél el.

Mivel írtad hogy most 23 éves létedre indulna be a társasági életed a bulizgatásokkal stb akkor ideje lenne lépned is ezzel kapcsolatban.

Én csak azt tudom javasolni hogy beszélgessél vele, ha van munkád, és kereseted simán el is költözhetnél, és mivan akkor ha munka miatt pl el kell költöznöd mert nem megoldható a bejárás, akkor mit fog csinálni? És ez már benne van a pakliban szóval lépned kell mindenképp, mert ha hirtelen kell elmenned vagy olyan munkád lesz ahol kötelező az éjszakai műszak akkor nem mondhatod azt hogy azért nem mész be estére dolgozni mert anyukád fél otthon, csak is alapos indokkal lehet ezt kikerülni de olyan munkáltató nincs a földön aki csak így elengedné.

Szóval szakember segítségét kellene kérned mindenképp, de előtte beszélj anyukáddal.

2013. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát pont az éjszakai műszakok miatt nem vállaltam el egy munkát. Azt mondta ilyet ne vállaljak el, mert mi lesz vele a hosszú téli éjszakákon egyedül itthon, mikor annyi rosszat hallani. Most éppen munkanélküli vagyok.
2013. jan. 30. 23:09
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
El kell szakadnod anyukádtól! Muszáj! Egyke vagy? Anyukád nagyon fél a felnőtté válásodtól, de te akkor sem maradhatsz örökké gyerek. Apukáddal mi a helyzet?
2013. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak tényleg lehet valami pszichés gondja, vagy azért, mert ennyire maga mellett akar tartani, és ezt hozza fel indoknak. Egyik sem egy egészséges hozzáállás...


Most még hagyján, bár az is elég durva, hogy elnézi, hogy emiatt inkább maradj munka és pénz nélkül, de mi lesz később? Ha megismerkednél egy lánnyal, összeköltöznél vele, netán elvennéd feleségül, akkor mi lenne? Otthagyod az asszonyt meg a gyerekeket délután 5-kor, hogy megyek, mert sötétedik és anya fél? :o


Mindkettőtök érdekében üljetek le, és beszéljétek meg, erre sürgősen megoldást kell találnotok. Neki azért, mert rettegésben élni szörnyű lehet, neked meg azért, mert így esélyed sem lesz a normális életre.


Ja és még egy fontos dolog: ne engedd Kék fényt vagy Híradót nézni... ;)

2013. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, ez kimaradt :)

Apukám meg meghalt sajnos. És igen csak én vagyok neki.

2013. jan. 30. 23:21
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Még jobb, mert így még logika sincs benne. :) Két nő nem sokkal ér többet egy támadás esetén, mint egy...


Keressetek valami köztes megoldást, pl. ha lenne munkád, akkor akár telne egy járőrös biztonsági szolgálat kiépítésére is. Ha beriaszt, pár percen belül ott vannak az őrök, anyukád így talán nyugodtan aludna.

2013. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
És ha rajta múlik ez örök életében így marad? Megnyomorít inkább téged, de csak az lehet amit ő akar?
2013. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!