Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ért meg a saját...

Miért nem ért meg a saját családom? 16/l

Figyelt kérdés

Kicsit fura vagyok, szeretek egyedül lenni, nincsenek barátaim, ha tehetem minden időmet a szobámban töltöm (gitározok/netezek), nem szivesen beszélgetek, nem járok bulizni (aminek inkább örülniük kéne szerintem).

Igen, tudom h ez elég depisnek tűnik, de én jól érzem magam és mondtam már a családomnak is h nekem így jobb, de anyu néha még el is akar küldeni itthonról, hogy menjek vhova, nagyim meg egyenesen pszihológushoz vinne mert szerinte "beteg a lelkem". Nem viselkedek depisen se itthon se a suliban, 1szerűen csak nem szeretem a társaságot. Ha családról van szó az más, velük jól el tudok lenni (pl:hugommal, öcsémmel vagy unokatesómmal), de aki nem családtag az nekem idegennek számít és feszült meg ideges vagyok a közelében.

Hiába mondom nekik h jól vagyok nem hisznek nekem. Azt mondják csak bemesélem magamnak h jól vagyok de közben meg szenvedek.



2013. jan. 29. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy olyan mint a többi tini, akinek az a mottója: Hogy egyszer élünk.Tulajdonképpen, nem értik, hogy miért nem lógsz a barátaiddal, vagy ilyesmi.
2013. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
mert nincsenek barátaim
2013. jan. 29. 19:18
 3/18 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ilyen vagyok és nekem is mindig azt mondják, hogy "ennek pszichológus lesz a vége", meg hogy "ilyen ember nem létezik". Ahha. Akkor én mi vagyok? Mindig azt kérdezem tőlük: "Csak mert más vagyok, miért nem lehet így elfogadni?"
2013. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

" de aki nem családtag az nekem idegennek számít és feszült meg ideges vagyok a közelében. "


Tulajdonképpen nincs igényed a szocializálódásra. Senki sem mondta, hogy földig kell innod magad, ha elmész buliba, és senki sem mondta, hogy minden sráccal össze kell feküdni, akit megismersz...


Azért vagy feszült mások társaságában, mert idegen számodra a helyzet, és nem tudod, hogy mikor mi a teendő, hogy viselkedj, hogyan illik, vagy hogyan és miről beszélgess, netán hogyan flörtölj. Nincs közös témád a többiekkel, nem tudod, hogy amit mondasz azt a többiek gáznak tartják-e majd vagy sem. stb...


kíváncsi vagyok, hogy igazak-e rád azok a dolgok amiket leírtam :)

2013. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mi lenne,ha kipróbálnád azt a pszichológust??

Az összes depis tiltakozik az ellen,hogy depis.De szerintem ez nem depi,hanem fóbia az idegenektől.Egyedül nem győzöd le.vegyél egy nagy levegőt ,és menj el,legalább megtudod más véleményét is magadról.

2013. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem igazán érdekel mások véleménye:/ és szerintem attól hogy azt mondom h nem vagyok depis, az nem jelenti azt h az vagyok
2013. jan. 29. 19:36
 7/18 A kérdező kommentje:
19:23 - teljesen igazak amiket leírtál:)
2013. jan. 29. 19:37
 8/18 anonim ***** válasza:
És a tesóid mennyi idősek?Velük mit szoktál csinálni?Játszani/foglalkozni szeretsz velük?
2013. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert igenis meg kell tanulnod emberek között lenni... nem jó, ha akkor teszed ezt meg hirtelen, amikor dolgozni kezdesz. Na meg így nem lesznek tapasztalataid: nem beszél neked egy barát se a problémáiról, nincs olyan akinek tudnod kell kezelni a hülye szokásait, nem leszel jó emberismerő...és ez elég nagy hátrány lesz később, főleg ha majd egyszer lesz párkapcsolatod is.
2013. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is akármennyire nem akarod néha menj el társaságba, hogy szokd azt, h nem egy lakatlan szigeten élsz, valamennyire a társadalom tagja vagy, ha akarod, ha nem. Nem kell bulizni menni meg ilyenek. Később a munkahelyeden ha olyan helyen fogsz dolgozni lehet 100-200 embernél is többen vesznek majd körül meg kéne tanulnod a helyzetet akár órákon át kezelni. Én is olyan helyen dolgoztam ahol 8 ezer (egy marha nagy telefongyár) kollégám/kolléganőm volt. Ha Magadtól nem megy kérj orvosi segítséget!



!!!Még egyszer mondom, nem bulizni invitállak, meg éjszakába nyúló kártyapartira, ramazúrira csak tartózkodj mások közelében is egy picit.!!!

24/N

2013. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!