Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az anyámmal? Az...

Mit csináljak az anyámmal? Az anyám egyedül él nem messze tőlünk. Minden nap meglátogatjuk de mindig sajnáltatja magát, hogy egyedül van.

Figyelt kérdés
Mindig hívom,hogy jöjjön el de mindig az a válasz,hogy isten őriz dehogy megyek. Mit csináljak vele nekem nincs mindig időm arra,hogy nála üldögéljek, mert ő ezt szeretné. Ti mit tennétek?
2013. jan. 31. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tennék azon túl, hogy megpróbálnám megbeszélni vele. Ezzel kapcsolatban nem nagyon lehet tanácsot adni, mert nem írtad le pl. , hogy miért nem lehet kirobbantani otthonról.
2013. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóban vagyunk, csak nekünk a volt férjétől való elválást hányja a szemünkre, aki már a harmadik iszákos férje volt, nameg anyu is megéri a pénzét természet téren. És sokszor felénk vágja. Figy én átgondoltam, és egyszer csernus is ezt javasolta valakinek, aki ki akart költözni a párjához másik országba és az anyját nem akarta itt hagyni, hogy mindenkinek egy élete van, az, hogy későn kapcsolt már az illető, hogy mi lesz vele egyedül idősen, vagy ha nem is tehet róla, erről a gyerek sem.
2013. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
Szegény... :(((( Lehet butaság, amit mondok, de ha tényleg nagyon rossz neki egyedül......ha tehetitek, adjátok el mindkét házat és vegyetek egy nagyon nagyot, ahol együtt lakhattok... Valami 2 családosra gondolok, vagy több generációsra, ahol együtt laktok, de mégsem egymás s.ggébe... Nem tudom milyen a viszony, milyen az ő viselkedése, mennyire kivitelezhető ez, de ha egy szeretetre méltó, kedves idős néni, aki nem üti bele semmibe az orrát, akkor ez egy jó megoldás lehet......
2013. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valoban nem lehet egyszeru. Nem tudom, mennyi idos lehet az Anyukad, de ma mar nagyon sok nyugdijas nyomogatja a gombot a klaviaturan. :-) Be lehetne neki kotni az internetet. Vagy vigyetek neki egy cicat vagy szobakutyust. Azzal is lekotne magat,volna kirol gondolskodnia, s az allattol meg szeretet is kapna. :-)
2013. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok szülő mit nem adna, ha naponta láthatná a gyerekét! Akinek a gyereke külföldön dolgozik, vagy az ország olyan településére pottyantotta a gólya, ahol nagy a munkanélküliség, ezért városba, Budapestre költöztek..

Vagy az ország másik végén találta meg a szerelmet, ezért elköltözött. Vannak szülők, akiknek minden kevés.

Én is az vagyok, egyik lányom külföldön, másik 200 km-re tőlem. Most rinyáljon minden anya, mert máshol van a megélhetés?

Tudom, hogy nem vagyok szent, de azt is tudom, hogy az öregember örökös zsörtölődése az ördög munkájának a csúcsteljesítménye.

2013. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát igen és bele kéne gondolnia, hogy most milyen önsanyargatást okoz a gyereknek. mert nyílván ilyenkor az ember nemtudja, hogy most mi lenne a helyes. mert rosszat sem akar se az anyukájának sem magának, mert azért magánéleted már másfele köt téged is.
2013. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy,az én Anyám is folyton nyafog,hogy egyedül van.Átmegyek amikor csak tudok,de én is dolgozom,plusz férjél vagyok nem érek rá(és kedvem sincs) mindig őt szórakoztatni.Pedig ő még dolgzik is,de mindig azzal,jön,hogy esténként rossz meg fél egyedül.Így is majdnem minden héten megyek(kizsarolja),és ennek ellenére is hallgatom a sose jössz lemezt...
2013. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már vettünk neki perzsamacskát,hogy ne legyen teljesen egyedül az sem segített van nettje,hogy tudjon nettezni minden adott,hogy feltalálja magát de nem tudja.És mindig azzal jön,hogy nem megyünk.
2013. febr. 1. 06:40
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként 66 éves de akkor sem tudnék mindig ott lenni ha akarnék,mert van két gyerekem,férjem is itt a háztartás is.Dolgozom is.
2013. febr. 1. 06:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Az nem a te hibád, hogy neki gyakorlatilag nincs élete, és a lakásba gubózva várja a halált ilyen fiatalon. Ha nincs igénye arra, hogy társaságot csináljon magának, azon nem tudsz változtatni, mint ahogy azon sem, hogy nyilván ilyen magának való személyiség. Esetleg öregek otthona által szervezett rendezvényekre nem lehet ellökdösni? Ott talán ismerkedhetne.
2013. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!