Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettem, hogy nem bízik...

Észrevettem, hogy nem bízik bennem. Nézegeti a telefonom, a számítógépem. Hagyjam rá a dolgot, vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Többször láttam, hogy a telefonomat nyomkodja. Nézi az sms-eket, híváslistát. Nincs titkolnivalóm, de azért zavaró. Számítógépemben is turkált, de jelszóval levédettem a fiókomat. Teljesen kiakadt. Mit tehetnék? Soha nem adtam neki okot a féltékenységre. Betegesen féltékeny. Az exe megcsalta, ha ez számít. :(

20L


2009. szept. 3. 08:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egy elég csúnya emberi tulajdonság, de nehéz leküzdeni, aki tudja milyen. Én is mondtam a páromnak, hogy ha féltékenykedek az nem azért van, mert benne nem bízom, hanem mert nem vagyok elég magabiztos én azt hiszem nem vagyok elég jó neki. Pedig semmi okom rá, de én nem ilyen látvnyosan csinálom. :)

Nyugtasd meg és mond neki sokszor hogy szereted, érezze hogy senki más nem létezik neked, csak ő és hátha alábbhagy egy kicsit a féltékenysége.

2009. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Szia!


Nekem is volt egy barátnőm akivel mai napig jó baráti kapcsolatban vagyunk.

És neki is volt most egy ilyen pasija mint a tied.

Első időkben csak a telefonját,nézegette aztán eltiltotta minden régi kapcsolatától,barátaitól.

A végén odáig fajult a dolog,hogy elvárta tőle,hogy otthon üljön és senkivel se beszélgessen még a családjára is féltékeny volt,de még az én kutyámra is.

EZ MÁR BETEGES!!!

És az ilyen ember nem tud megváltozni!

Hagyd ott szerintem mert csak rá fogsz menni!!!!

2009. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már beszéltem vele erről, hogy erről le kell szoknia. Mivel van saját fiókja a számítógépen, így nem mondhatja azt, hogy csak emaileket nézeget (mármint a sajátját). A telefonomat már ki se veszem a táskámból, oda azért nem mer belenyúlni. Szerintetek meg fog változni?
2009. szept. 3. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!