Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nagy a súlya annak,...

Mennyire nagy a súlya annak, ha egy anya a drogozást és a prostitúciót nézi ki a lányából?

Figyelt kérdés
Az én anyám ilyen, pedig egészen más típus vagyok az ilyen embereknél (pl sokat vagyok egyedül, nem járok bulizni stb). És rosszul esik, hogy anyának a legeslegelső gondolatai ezek. Például ha számára furán viselkedek, akkor kapásból kérdezgeti, hogy be vagyok e szívva, és nem poénkodik... Ha látja, hogy van nálam egy kis félretett pénz, vagy új ruhával jövök haza, ha nem érti honnan van pénzem, akkor kapásból a k-rválkodásra gondol. Amikor egyszer (nagyon meleg volt) póló +bugyi szerelésben voltam itthon egyedül, és ő váratlanul betoppant rám fogta, hogy a neten mutogatom magam fiúknak és nem hitte el mikor mondtam hogy nem... El is sírtam magam, és akkor már azért se hitte el. (és szűz vagyok de persze ezt anya nem tudhatta,soha nem volt még barátom)
2013. febr. 1. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes. Lehet, hogy magából indul ki? ...

Az is lehet, hogy nagyon óv és rettenetesen fél, hogy belekeveredsz valami ilyesmibe, csak rosszul kezeli ezt a dolgot. Üljetek le és beszéljétek meg, ha eddig még nem került rá sor.

2013. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda, ha a mai világban egy anya félti a gyerekét, és olyasmit is kinéz belőle, ami a gyereknek eszébe se jutna. Ha nem adtál okot a bizalmatlanságra, elhiszem ,hogy rosszul esik. Biztos sok rosszat hallott, azért ilyen gyanakvó. Próbálj beszélni vele nyugodtan, hátha mágis sikerrel jársz. Hozz fel konkrét példákat pl. hogy nem jársz buliba, szűz vagy (ezt a doki meg is erősítheti) stb. egyáltalán hány éves vagy? Honnan van olyan pénzed, amiről ő nem tudja, hogy honnan van?
2013. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon félt. De nagyon rosszul mutatja ezt ki. És magát is félti a kudarctól. Mert ha egyszer mégis valami kiderülne rólad (nem azt mondom, hogy törvényszerűen be fog következni, de ha netán mégis...), akkor tudja majd azt mondani, hogy ő előre megmondta és ismer és tudta.
2013. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baj, hogy ahelyett, hogy megismerne, minden a médiában olvasott szörnyűséget "rád ken".
2013. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én anyám ilyeneket nem mondott, de volt azért pár hülye beszólása, (hiányom van, nem elégültem ki csak csúnyább szavakkal) természetesen csakis szexuális jellegű. Ezt mind azért, mert Ő mondott valamit engem meg pont akkor nem érdekelt, hogy most ez meg az, mert akkor keltem fel, azt se tudtam merre van az előre. Én meg visszaszóltam neki, hogy mindenki magából indul ki! Nem tetszett neki, mert pofátlan vagyok, bla-bla-bla. (De a szexuális célozgatásai az abszolút nem, igaz)? Persze, mert azért, mert Ő szült akkor már lehet ilyeneket mondani, mi? Aztán bocsánatot kért és el lett felejtve a dolog.

24/N

2013. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyszer kezdeményeztem utólag, hogy elmondjam mennyire rosszul esett ez, és miért nem vagyok ilyen-meg olyan. Teljesen értetlenül állt a dolog előtt, csak azt mondta, hogy nem kell így felkapni a vizet és visszakérdezett hogy mi másra gondolhatott volna?. (most vagyok 20, és nemsokára köLTÖZÖK)
2013. febr. 1. 16:22
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
velem is ezt csinálta apám egész életemben. mióta férjez mentem és párszor rácsaptam az ajtót, nem csinálja. de úgy 20-22 éves koromig én is ezt hallgattam...pedig összesen 2 barátom volt, mindkettő komoly..nem értettem soha, mi a baja. az ilyen szülő sztem meg van keseredve.ebben éli ki magát,h gonoszkodik
2013. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám egész kamaszkoromban drogosnak hitt. Egyszerűen azért, mert engem nem érdekeltek azok a dolgok amik őt (pénz, ruhák...stb.). Soha nem drogoztam, de ezt hiába magyaráztam neki. A barátnői tömték tele a fejét hülyeségekkel.
2013. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"mi másra gondolhatott volna?"


Ne haragudj, de elég egyszerű asszony lehet.


Ha én mondjuk bugyiban, pólóban találnám a lányom, ezer és egy dolog jutna eszembe, mielőtt a "netqrválkodásra" gondolnék.


Melege van, lábat borotvál, leöntötte a gatyáját, fürödni készül, vagy, istenem, csak olyan kedve van, hogy bugyiban ugráljon. Nem normális, hogy ilyenekre gondol. És ez a "mi másra" gondolhatott volna? BÁRMI MÁSRA.

2013. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Anyukád reakciója nem normális, nem lehet arra fogni, hogy féltésből mondja.

Még az is lehet, hogy magából indul ki.

Mindenesetre nem úgy néz ki, hogy a kapcsolatotok harmonikus lenne.

2013. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!