Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem barátja szerelmet...

A férjem barátja szerelmet vallott nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Hogyhogy mit tegyél? Küld el a picsóba, hacsak nem utálod a férjed.

Számomra ez elég evidens!

2009. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a férjeddel,nyíltan,őszintén,még addig mond el neki, míg nem bonyolódnak a szálak,és a férjed el nem kezd képzelődni. Ez a legjobb megoldás,bármilyen jó barát is.
2009. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el a férjednek az egészet, aztán szakítsd meg a pasival (legalább egy időre) a kapcsolatot.

Én vmi ilyesmit tennék.

2009. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg a férjedtől, hogy vele lehetsz-e... -.-" Na mégis mit tegyél? Tán szerelmes vagy belé, vagy ennyire nem tudod magad feltalálni?
2009. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig, hogy tettél-e valamit, ami "felhatalmazta" őt erre a vallomásra? Csak úgy nem szoktak szerelmet vallani. Sokat vagytok együtt, mert ha igen, csökkenti kellene egy kicsit a közös együttléteket. Én biztosan elmesélném a férjemnek, hogy ez a helyzet kicsit kellemetlen, szeretném, ha nem lenne ebből később probléma. Amennyiben nem szólsz, úgy félreértheti a férjed a szerelmes barát viselkedését, és te sem tudod majd később kimagyarázni.
2009. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
NEm értem mi a kérdésed. Nem hiszem el, hogy egy értelmes talpraesett nőnek ez gondot okoz. A férjednek azért mondd el, mert nem tudhatot, hogy a férfi később hogyan viselkedik.Előzzük meg a bajt alapont mondd el. A szerelemet vallónak meg azt mondod, hogy bocsesz, jó a házasságom, ha szerető kell majd keresek magamnak. Ennyi.
2009. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az volt a kérdés, hogy elfogadja-e a közeledést. Hanem, hogy mit tegyen. Én úgy értelmeztem, hogy elmondja-e a férjének vagy sem. Ha csak szerelmet vallott, de nem akar bekavarni lehet a kérdező nem szeretné, hogy ezért menjen tönkre egy barátság. Mert hiába nem tehet az érzéseiről a barát csak bosszantó lehet a férjnek. Én mondjuk biztos, hogy elmondanám a férjemnek.
2009. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, csak a helyzet annyival volt gázabb, hogy a férjem rokona vallott szerelmet. Mivel nem is rokon, könnyebb lesz őt "lepattintani". Minél előbb tedd meg, nehogy oktalanul gyanúba keveredj, mert azt nem tudod később lemosni magadról még ha te semmi rosszat sem tettél. Ha nagyon nyomulna és nem hagyna békén, akkor a férjednek is szóljál időben, mert vannak olyan pasik, hogyha nem az lesz, amit ők akarnak, direkt keresztbe tesznek a nőnek és nehogy a férjednek majd forditva mondja el...azért tudjon csak a férjed is arról, hogy mi folyik itt. Mivel a barátja, tudná manipulálni...szép kis barát az ilyen. Felnőtt ember, kellene tudnia magát kontrollálni annyira, hogy nem mondja ki a barátja feleségének, amit érez. Gondolhatta volna, hogy ebből jó nem lesz. Ne hagyd annyiban, mert nem lehet tudni, hogy a férjednek hogy mondja el a sztorit és ha a férjed tőle tudja meg helyetted, okkal gondolhatná, hogy valamit titkolsz, miért nem mondtad el.
2009. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Én megértem a helyzeted. Az én legjobb barátnőm esküvője előtt egy nappal megkeresett a leendő férje. Mondanom sem kell, mit akart tőlem. Határozottan visszautasitottam. Sokáig vaciláltam, h elmondjam e a barátnőmnek. Nem mondtam el, talán jól is tettem, mert azóta sem közeledett a pasi, és példás házasságban élnek, két gyerkőcük van. Tudom minden eset más, de sztem egyenlőre ne szólj a férjednek, de ha mégegyszer próbálkozik a hülyeségeivel, akk viszont beszéld meg a férjeddel.
2009. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos féltékeny lenne, ha elmondanád neki. Mond el, mennyire szereted őt, és nem akarsz atótl a hapitól semmit :)
2009. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!