Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az anyámmal?...

Mit csináljak az anyámmal? Hogy értessem meg vele, hogyha nem hagy békén, elköltözöm?

Figyelt kérdés

Már alig vagyok itthon,de ha itthon vagyok,akkor csak azt hajtogatja,hogy hol voltam,miért nem beszélek vele,miért nem tanulok,miért nem segítek neki.

Egyszer elmondtam neki valamit,mert 'bízhatok benne'.Akkor olyan üvöltözést rendezett,hogy azóta semmit nem mondok el neki.

Mivel alig vagyok itthon,ezért olyankor semmi kedvem nincs a takarítással és a mosogatással bajlódni,inkább pihenek vagy filmezek.Meg nem is eszek itthon szinte soha,akkor miért én mosogassam el más cuccát?

Meg pl azért kiakadt,mert még év elején mondtam,hogy nem szeretnék tesizni és hogy intézze el azt,hogy felmentett legyek.Közölte,hogy intézzem el én,ha annyira akarom.Elintéztem,mikor megtudta,cirkuszt csinált,hogy mit képzelek,hogy ilyet csinálok az engedélye nélkül.

17L



2013. febr. 3. 09:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
11%

Az,hogy törvényileg valaki kiskorú az semmit nem jelent.


Kérdező ne foglalkozz velük mert zakkantak :D

Anyukád tipikusan az a szülő aki elvárná,hogy a gyereke csicska legyen meg féltékeny a gyerekére,mert látja,hogy az jól érzi magát.Ne foglalkozz vele ennyi.

2013. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
89%

Hogy Neked milyen komoly problémád van! Az édesanyád foglalkozik veled!? Te jó ég! - Ez egy normális szülő dolga!

És azon gondolkodtál már, hogy ő mit tett meg érted? Az nem fordult meg a fejedben, hogy ő sem hobbiból mos, főz, takarít rád, illetve utánad? És az hogy egyelőre ő tart el?

Most komolyan!? Az embernek az édesanyja az, aki egészen biztosan a gyereke érdekeit tartja szem előtt, és rosszat nem akar neki. Tényleg inkább a barátaidban bízol, akikkel ugyan jó lógni, és azt mondják amit hallani akarsz, de megvannak a saját érdekeik? Amikor az ember "kamasz" már azt hiszi, hogy sokat tud a világról, de valójában semmit! Beszélgess édesanyáddal, de próbáld meg az ő szemszögéből is megnézni a dolgokat!

Tesi órára meg járj csak be! Nem tudom, hogy honnan szereztél felmentést, de azt az orvost is megnézném, aki ezt támogatja! Vannak dolgok az életben, ami nem "szeretem vagy nem szeretem" kérdése, és meg kell csinálni. És a tesi tanárod miért úgy viselkedik, ahogy teszi? - A Ti viselkedésetek esetleg nem játszik közre?

Szóval önsajnálat helyett nem lenne érdemes egy kicsit elgondolkodni mások kérésein és szempontjain is? Komolyan olyan megterhelő tinédzsernek lenni, hogy szét kell esni, ha segíteni kell otthon vagy meg kell mozdulni tesi órán? Egyszerűen felháborító, hogy mit várnak el a mai kamaszoktól a 21. század gépesített világában! Csak le ne szakadjon a kezed!

Beszélgess édesanyáddal egy kicsit!

2013. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

De mégis hogy beszéljek vele,amikor mindenen kiakad?!

Ha már van felmentésem,hülye leszek bejárni tesire és ott szenvedni.Nem érdekel,hogy mi a baja a tanárnak,de amíg én tisztelem,addig ne üvöltözzön velem ok nélkül.

Mindenhol van könnyebb út,nem kell szenvedni folyton.Attól,mert valami könnyű,még nem biztos,hogy rossz.

2013. febr. 3. 10:47
 14/23 anonim ***** válasza:
11%
Ha valaki megszül egy gyereket akkor kutya kötelessége eltartani és mosni főzni rá stb ezt nem lehet egy gyereknek sem felhánytorgatni semmilyen körülmények között.Mivel nem a gyerek kérte,hogy megszülessen.Szóval hagyjuk a demagóg dumát
2013. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%

Fura elképzeléseid vannak a világról, kislány.

De mindegy, ha Édesanyádra nem hallgatsz, akkor majd megtanulod a saját károdon.

2013. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenhol van könnyebb út,nem kell szenvedni folyton.Attól,mert valami könnyű,még nem biztos,hogy rossz."


Milyen igazad van!!! Na akkor fuss a baratodhoz, mondd neki hogy hozza mesz felesegul. Csak Gyamhivatali engedely kell. Onnantol penzelhet, te meg moshatsz, takarithatsz ra. Hajra :)

2013. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

ugye ennyire sötét emberek nem léteznek, és a kérdés csak kitaláció?


a könnyebb út tud egy idő után a legnehezebbé válni. majd meglátod, de akkor már késő lesz.

2013. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig fognak még veled üvöltözni olyanok miatt, amihez semmi közöd vagy épp nem is tudtad, jobb, ha bejársz és hozzászoksz. Hacsak nincs családi vállalkozásotok, akkor nem szóltam. Ne azt mondd, hogy pár koktélt, mert az úgy hangzik, mintha nagyon szépíteni akarnál, inkább mondd meg konkrétan, hogy mit és mennyit, mert nem mindegy, hogy megittál 4-5 long island-et vagy 2 valami kis enyhe koktélt. Az meg elég nevetséges, hogy azzal akarod fenyegetni, hogy elköltözöl. Költözz, ha betöltöd a 18-at, senki nem tart vissza. De akkor ne sírj anyu pénzéért.
2013. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom, hogy a barátod pénzel. Bocs, de elég gáz, ha a kezedbe ad pénzt, mert az, hogy ő fizet, amikor együtt vagytok, az még beleférne, de így olyan, mintha a r*banca lennél.
2013. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Húú,kislány,én már végig sem olvastam a válaszokat..

Majd gyere vissza panaszkodni pár év múlva,hogy de jó lett volna anyára hallgatni....

Már az is durva,hogy 17 évesen alig vagy otthon,csavarogni felelőtlenül az tetszik neked...de itt szerintem ne várj megértést senkitől!

2013. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!