Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam anyának vagy inkább...

Elmondjam anyának vagy inkább hallgassak róla?

Figyelt kérdés

Anyával nagyon szoros a kapcsolatunk,olyan,mint a 2. legjobb barátnőm.Nemrégen megismertem apa egyik barátját (jogászok és az irodájuk ugyanabban az épületben van és párszor összefutottunk),akiről már itthon hallottam ezt-azt.

Múlt héten találkoztunk az irodaházban és elhívott egy kávéra,csak úgy.Jó volt vele beszélgetni,mert mindenben tájékozott és vicces,udvarias.Ráadásul van benne valami,ami megfogott.Szombaton együtt ebédeltünk és este elmentünk moziba,a tegnap délutánt is vele töltöttem,ma pedig értem jött a sulihoz és együtt ebédeltünk.Tetszik,csak én teljesen tapasztalatlan vagyok ilyen téren.Meg anyával mindent megbeszélek és ezt is elszeretném valakinek mondani,akiben tényleg bízok.

Csak félek,hogy kiakadna vagy valami,mert oké,hogy a pasi szinte tökéletes(intelligens,művelt,okos,vicces,jóképű,udvarias,sportos,jól öltözik,stb),de úgy váltogatja a barátnőit,mint más az alsóneműit...Ráadásul idősebb nálam 16 évvel.Nem akarok egy újabb strigula lenni nála és fogalmam sincs,hogy kivel beszéljek erről,mert anyában bízom a legjobban jelenleg.De az ő reakciójától tartok,hogy kiakad,esetleg elmondja apának.

Fogalmam sincs,hogy mit csináljak.



2013. febr. 4. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen mondd el anyukádnak, legfeljebb ne fedd fel a kilétét, hogy pontosan kiről van szó, csak a körülményeket. De én is azt mondom, hogy csak a szívedet fogja összetörni.
2013. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd el anyukádnak! Jobban éreznéd magad, hidd el! Ha ilyen jó barátnők vagytok, akkor nem lehet könnyű titkolózni előtte...
2013. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy hogy a barátnős oldala vagy a szigorú anya jön elő, mert ebben a helyzetben mindkettő ugyanazt a tanácsot adná: felejtsd el!
2013. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. Én majdnem ugyanannyi idős vagyok, mint ez a férfi. Tudom, hogy nem tudsz annyit nyújtani neki, hogy veled maradjon, legalábbis kicsi az esélye, de ezzel a barátnőváltogatós múlttal gyakorlatilag zéró. Az ő fajtája akkor állapodik meg, amikor rájön, hogy nem fogja örökké vonzani a tinicsajokat. Most még hetente jut neki egy ilyen, mint te. Ha nem tervezel komolyan vele, akkor oké, de ha beleszeretsz, akkor szenvedni fogsz, amíg elfelejted. Anyádnak nem érdemes most elmondani, mert ugyanezt fogja mondani, amit én, aztán ha nem hallgatsz rá, végig kell néznie, ahogy fejjel mész a falnak, ami neki is fájni fog. Elég, ha akkor mondod meg neki, amikor már dobott a pasi, és megkérdezi, miért vagy szomorú. Akkor majd elmondod, hogy volt egy nehéz szakításod, és ő melletted áll majd.
2013. febr. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!