Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhanyagolva érzem magam,...

Elhanyagolva érzem magam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt. December óta érzem azt h nem az igazi a kapcsolatunk. Próbálom helyre hozni h minden jó legyen,de úgy látom csak én akarom. Elhanyagolva érzem,keveset vagyunk együtt mikor szeretkezünk az is sokszor ugy érzem h csak rutin. A szexre is alig van ideje. Ha szolok h gond van,akkor az uj melora fogja-pizzafutár,amit megértek de elötte is ez holt. Ha az együttléteinkre célzok h nekem kéne előjáték pl,akkor már volt h azt mondta az én hibám h nem fekszik le velem,mert mindig csak panaszkodok. Lassan már nem metem megmondani neki h mi bánt,mert én vagyok aki nem érti h fárasztó a melo és mindig eröltetem a szexet. Ez jön ki,v jobb esetben rávágja röhögve h beképzelem az egészet
2013. febr. 7. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fiatalok 21 ő,23 én
2013. febr. 7. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg visszacsábítani, randizni vele, hátha akkozr visszatér a régi szenvedély. Főzz finom vacsorát, gyújtsál gyertyákat, szerezz be valami szexi fehérneműt, borozgassatok, nézzetek filmet. De elhívhatod randizni is, úgy hogy mindketten más helyről jöttök. Hagyj nekei kedves üzeneteket, esetleg írj sms-t.


Ha ez sem működik és nem kapcsol akkor érdemes vázolni a lehetőségeket, hogy neked ez így nem fog menni! Hajrá!


21/L

2013. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!