Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyáim miért nem adnak...

A bátyáim miért nem adnak nekem puszit?

Figyelt kérdés

Amióta anyám meg apám elvállt kevesebbet találkozok a bátyáimmal és néha annyira undorodva adnak puszit köszönéskor és olyan ritkán ölelnek meg maguktól.

(a bátyáim 16, én meg 13 éves vagyok)



2013. febr. 7. 21:54
 1/5 anonim válasza:
az is lehet egy ok,hogy már idősebbek és abban a korban vannak amikor a fiúk már eltávolodnak az ilyen dolgoktól sokan már 16 éves korban "nagy fiúnak" érzik magukat és nem engedi a becsületük, hogy ilyen "gyerekes" dolgokat csináljonak a lányoknál teljesen máshogy van, azért nem értheted..de az is lehet, hogy valami teljesen más dolog miatt van..a legjobb ha rákérdezel,és elbeszélgetsz erről velük ;)
2013. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Petryck, olyanba ne szólj bele amihez nem tudsz normálisat írni és szégyeld magad! Úgy látszik téged nem tanítottak meg arra, hogy hogyan beszélj másokkal főleg, ha lány.
2013. febr. 7. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel nem szeretnek puszilkodni és már vannak olyan nagyok,hogy ezt felvállalják és ne is fedjék meg őket.

Én sem vagyok egy puszilkodós, ölelgetős valaki.


(ui: az első tényleg egy paraszt, de butaságnak tartom ezt a főleg egy lánnyal megjegyzésed. nem a nemtől függ az illem)

2013. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a (most már) első hozzászóló írta, szerintem is épp korban annak. 16 éves fiúknál megesik, hogy nem szeretnek puszilkodni. Engem most már ölelget a bátyám, ha kell, ha nem, de annak idején minden szeretetnyilvánító gesztust elkerült, mert hát ő már nagy fiú, nem fogja ölelgetni a hugit. :)
2013. febr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyén hangzik, de majd kinövik.:) Támogatom a többi hozzászólót, egyszerűen "nagyfiúnak" érzik magukat és nem engednek a huginak ilyen dolgokat, mert hát az "gáz". :) Nekem is van két nálam 8- 9 évvel idősebb bátyám. Abban a korban ők sem engedtek semmit, de most, hogy betöltötték a 24-et máris engedékenyebbek. Még azt is kimondják, hogy szeretnek. Nagyon boldog vagyok, régebben könyöröghettem akkor sem mondták. Nem kell aggódni, és ne is nyüstöld őket ezzel, azt nem szeretik és csak még makacsabbak lesznek tőle.:)
2013. febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!