Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te párod milyen gyakran...

A te párod milyen gyakran megy oda hozzád és csak úgy átölel, vagy ad egy puszit?

Figyelt kérdés

Az enyém kb soha nem teszi ezt meg, és nagyon rosszul esik. Én sokszor odabújok hozzá, és megpuszilom, de ő soha. Ha mondom neki, akkor csak húzza a száját :(


23L


2012. szept. 1. 13:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha hazajön a munkából mindig ez az első dolga, utána a lányunkkal foglalkozik, majd a kutyánkkal.

Ha együtt vagyunk valahol, akkor általában fogja a kezem és gyakran ad kisebb csókokat is.

Nagyon romantikus alkat, én pont emiatt is szerettem bele anno :)))


Az előző barátnője sosem csókolta meg, főleg nem nyilvánosan. Ráadásul még a kezét se fogta meg, mert nem szerette. Elmondása szerint úgy mentek egymás mellett, mint a testvérek vagy barátok/ismerősök.

2012. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Sokszor szerencsére, ha meg jelzem neki, hogy kell egy ölelés, szó nélkül megteszi :) 23/L
2012. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
mi sem fogjuk egymás kezét az utcán, de az nekem is kényelmetlen, azt én sem szeretem. olyan jó lenne, ha ő is ilyen romantikus lenne, de ilyen dolgokban nem az, pedig tudom, h szeret :(
2012. szept. 1. 13:17
 4/29 A kérdező kommentje:
ha hazajön munkából, vagy elmegy itthonról, akkor kapok. meg szex közben, aztán kb ennyi.
2012. szept. 1. 13:18
 5/29 yuda ***** válasza:
100%

Igen, igazad van, előre is bocsátom, hogy rendkívül fontos a kölcsönösség és a szeretet ki is kell fejezni, különben honnan tudná.

Ha valaki szeret, akkor nem magában tartja, hanem minden formában igyekszik kimutatni.

Figyelmességek, kisebb ajándékok, ölelés stb..


Másik oldal, és ezért írok inkább be, hátha magyarázatul szolgálhat.

Sokan, sokféle háttérből jönnek és alapvetően, ha valaki olyan családból származk, ahol szintén nem fejezték ki a szeretet, csak mint a régiek szokták mondani, hogy "tudod szeretlek... meg hogy.. ha nem szeretnélek nem is lennék veled"..ehhez hasonlók.

Amire ki akarok lyukadni, hogy óriási nehézség egy ilyen kultúrából kitörni és változtatni.

Komoly erőfeszítés és tudatosság kell hozzá.

Beszéljétek meg, de ne csodálkozz, ha kiderül, hogy a felmenői sem fejezték ki egymás felé, és ő sem kapott egy ölelést sem szüleitől.

2012. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyforma a szeretetnyelvetek, azaz a szeretet kifejezési módotok.
2012. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Hát mit is mondjak.Az enyém se bújik már annyira..de igaz,hogy én sem nagyon.Ha elmegy,vagy haza jön,akkor ad puszit,vagy kicsi csókot,de egy rendes csók nálunk nagyoon ritka :(
2012. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
nem is kapott ölelést a szüleitől, mert először apjuk hagyta ott a családot, később az anyja ment el az ország másik végébe és hagyta ott 16 éves gyerekeit. szóval 0 szeretetet kapott a szüleitől, lehet tényleg emiatt van. kisebb ajándékokat szokott hozni, meg tényleg tudom h szeret, csak ezek annyira hiányoznak, h bújjunk össze csak úgy, szex nélkül.
2012. szept. 1. 13:26
 9/29 anonim ***** válasza:

együtt érzek veled az én párom is ilyen!

De megszoktam. Néha csesztetem miatta akkor megölel, de magától nem jutna eszébe hogy megpusziljon vagy megöleljen. Arra meg nem is emlékszem mikor csókolóztunk utóljára csak úgy... :-(

5 éve vagyunk együtt.

25/L

2012. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Antimod ***** válasza:
Naponta vagy esténként többször, friss házasok vagyunk persze, de nagyon bízom benne, hogy ez így is marad. Részemről nem szeretném megszakítani ezt a "hagyományt".
2012. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!