Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, amikor...

Mit szóltok ahhoz, amikor anyu vagy apu a kisgyerek szájára ad puszit?

Figyelt kérdés
Nagyobb korban is látni ilyet, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem ez egy kicsit túl közvetlen! Anyunak, apunak, nagyinak, nagyapának is sorban egy-egy szájrapuszi üdvözléskor? Szerintem ez egy kicsit túlzás! Plusz vajon nem akar majd a már tinédzser gyermek minden lánynak lépten-nyomon a szájára puszit adni?
2012. nov. 21. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
80%

hát szerintem még mindig gusztustalan

egyik ismerősöm a 13 éves lányának ad szájra puszit. majd a képet ami erről készül feltölti közösségi oldalakra

hát nem gyengén csapta ki a biztosítékot nálam nem egyszer..

2012. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is fura, dehát kinek a pap, kinek a paplan... Én köszönöm nem kérek senkitől ilyen puszit, a gyerekemet sem fogom erre nevelni, más meg tőlem azt csinál amit akar.
2012. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
77%
Undorító.
2012. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is gusztustalan.
2012. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
20%
A 6 éves lányommal szájra puszilunk. De rajtam kívül senkit sem.Szerintem semmi aberrált nincs benne. Plusz nem cigizek,nem vagyok büdi,meg bacilusos.Ás a puncimon jött ki,úgyhogy belefér...
2012. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
78%

"Ás a puncimon jött ki,úgyhogy belefér..."


- Bele sem merek gondolni abba, mi lesz, ha fiad születik...

2012. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 Quorra ***** válasza:
74%
Beteg dolognak tartom.
2012. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a szájrapuszi és társai legyen a "felnőttek" privilégiuma. Legyen különleges dolog, ne mindennapos cselekedet. Meg a gyerek ne a szüleire gondoljon már, miközben a barátjával/barátnőjével csókot vált:D
2012. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is elég furcsa. A szájra puszit sztem csak házastársak /szeretők adjanak egymásnak.
2012. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
18%
Azt hiszem,ti vagytok a betegebbek...5-ös vagyok. Ez a vérem! Mit kell itt finnyáskodni??? Egyből abból indultok ki,hogy a párotokkal szabad csak szájra puszit adni.Nem visz el benneteket a gyámügy.Majd a ti gyerekeitek azért kérdezik meg itt,hogy mit tegyenek,mert megjött a menzeszük,mert a gyereketekkel is távolságtartóak és hűvösek lesztek.
2012. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!