Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok hisztis vagy a...

Most én vagyok hisztis vagy a párom b. unkó egy kicsit?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy minden áldott éjjel felkölt, általában úgy, hogy az álló micsodáját hozzányomja a meztelen hátsómhoz, ha épp nadrágban alszok, akkor lehúzza. Én ezt annyira nem találom viccesnek, talán még egyszer kétszer, de hogy mindig... ráadásul számtalanszor kértem, hogy hagyjon aludni, ne költsön fel, mert ha huzamosabb ideig ébren vagyok nem tudok visszaaludni. A másik meg, hogy szerinte nekem nem kell aludnom, mikor szabadnapos vagyok, ő meg megy dolgozni. Olyankor se hagy aludni, elkezd tapizni mindenhol, aztán kér puszit oda...aztán mikor már majdnem sikerül visszaaludnom, mert elmegy készülődni, visszajön, hogy de még egy puszi... Annyira idegesít, és hiába kérem meg nem érti meg, hogy szükségem van alvásra mikor másnap megyek dolgozni... Pedig nem gyerek már, 29 éves... vagy talán velem van a baj ?
2013. febr. 8. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Van elég szex?


Ha van és csak bunkó,akkor csavard meg neki,hátha békénhagy.

2013. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal van a baj, hogy nem egyeznek a szexuális igényeitek. De ez többször előfordul, mint gondolnád. Csak a beszélgetés segít meg az idő.
2013. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
én mindenesetre jót nevettem...
2013. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem van, de ugye kinek mi az elég.. :) De akkor is ezt csinálja, ha előző nap többször is volt, szóval talán neki semennyi sem elég .
2013. febr. 8. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon suttyó párod van, nem Te vagy a hisztis. Ha ennyire nem ért a szóból, akkor párszor eljátszhatod, hogy átmész másik szobába aludni. Mondd meg neki, hogy bocs, de ma este végre ki akarom magam aludni. Hátha azt megérti.
2013. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
73%
Igen, eléggé bunkó a párod.
2013. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem ért a szóból, akkor igen, bunkó.

Ha több igénye van a szexre, azt megértem, de az ilyet lehet normálisan is közölni.

Én sem kívánom a szexet se reggel, se félálomban, tehát beszűkült tudattal, barátom pedig sokszor ilyenkor lenne a helyzet magaslatán, mégis megérti, sose nyaggatna. Ha nagy ritkán rám jön éjjel vagy reggel, akkor vagy én kezdeményezek finoman, vagy ő kezd el simogatni finoman (semleges, becéző simogatás ez, nem nyúlkálás, tapizás) és ha veszi/veszem az adást, akkor szex lesz, ha nem, akkor nem lesz.

2013. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lerúgnám az ágyról.Allergiás vagyok arra,amikor nem hagynak aludni,szerintem ez bunkóság.Mi van,ha nem pihented ki magad rendesen és másnap történik veled valami baleset figyelmetlenség miatt?Vagy nem tudsz jól teljesíteni?Ezzel nem kéne szórakozni.Hihetetlen,hogy 29 évesen még ennyire gyerek valaki.
2013. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!