Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleugrottok egy többéves...

Beleugrottok egy többéves kapcsolat után egy másikba vagy szükségetek van "pihenőre"?

Figyelt kérdés
Nem furcsa az nálam, hogy nem szeretek egyedül lenni és mindig vágyom arra h kapcsolatom legyen? normális ez? nem baj hogy egyik után rögtön belemegyek egy másikba? vagy más is van igy?
2009. szept. 5. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem fura, hisz mindenki más. :)
2009. szept. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák,ki így ki úgy.Meg szerintem nagyban függ attól is,hogyan ért véget a kapcsolat.Ha az egyik fél szerelmes még további tervei voltak,ragaszkodott a kapcsolatához,csalódott fáj neki,akkor valószínű időre van szükség mire egy másik kapcsolatba belemegy az ember.

Ha már nem jelentett semmit,vagy már jelen is volt az utód,akkor valószínű vele folytatja.Tehát szerintem függ embertípustól is,és a körülményektől is.

Én azért semmiképpen nem kezdenék kapcsolatba,hogy ne legyek egyedül.

2009. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen vagyok.

Egyszer volt egy éves szünet. Aztán egy másfél éves kapcsolat, amiben úgy elvoltam, de nem dobogtatta meg annyira a szívem.Aztán közvetlen utána egy nagyon nagy szerelem, ami 3 évig tartott. Azért tarott ilyen sokáig, mert a szerelem elvakított, nem vettem észre, hogy félrejár, aztán mikor kiderült agresszív majommá vált. Rendesen megutátam, de féltem ott hagyni aztán jött egy ismerős, akiről kiderült, hogy rég szerelmes belém. Váltottam, most vele vagyok több, mint 3 éve, minden rendben köztünk és a pocakomban az első babánk.

Amúgy tényleg nem árt egy kis szünet a kapcsolatotk között, de ha jön olyan, akivel tudod, hogy működni fog és kedved is van hozzá, akkor nem kell kihagyni, még akkor sem, ha pár napja vagy szabad.

2009. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hmm,köszönöm a válaszokat,tapasztalatokat,megerősitéseket!:)
2009. szept. 5. 12:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok mint te. Nem szeretek egyedül lenni, rövid ideig se. 16 éves korom óta folyamatosan volt barátom, ha meg rövid ideig nem, az nagyon rossz volt. Ha már láttam egy kapcsolatomon hogy nem vezet sehova és vége lesz, akkor már elkezdtem keresni mást. 32/L
2009. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem többnyire kellett szünet.Ha hirtelen beleugrasz egy másikba van,h nem sokkal később rájössz:mit keresek én itt?
2009. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én több mint egy éves kapcsolat vége után, találkoztam a mostani párommal! Kb. egy hét telt el a szakításom után! Nem azért mert nem bírom egyedül csak így jött! Azóta eltelt 5 év, 4 éve együtt élünk van két fiunk! Szóval ha úgy érzed ne várj, nehogy kihagyd a nagy Ő-t!
2009. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen, igaz!:) kihasználok minden lehetőséget, mert nem lehet tudni!:):)
2009. szept. 5. 20:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretek egyik kapcsolatból a másikba ugrani.Sőt eleve nem szeretek egy kapcsolatba csak úgy belekezdeni.Szeretek egyedül lenni,illetve ilyenkor mindig azt érzem,hogy 100%-os az életem pasi nélkül is.De ez én vagyok és nem kell mindenkinek ugyanúgy gondolkoznia.
2009. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem inkább egy pihenő és közbe egy alapos megfontolás, hogy mik úton indulj tovább. Aki lassan jár messzebb jut.
2009. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!