Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan párt, akiknél...

Ismertek olyan párt, akiknél nagyon nagy a korkülönbség, pl.20 év vagy annál több?

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy ezek a kapcsolatok nem működnek érdek nélkül? Csak kíváncsi lennék a véleményekre.

2013. febr. 8. 19:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálunk 26 évvel idősebb a férjem,8 éve vagyunk együtt én most 33 ő 59.Sajnos egyre kevésbé működőképes a dolog fontolagtom a válást(szerencsére gyerek nincs,pedig ő szeretett volna).Engem az tart vissza,hogy nagyon kevés a fizetése,albérletben lakunk amit ő egyedül nem tudna fizetni,és kb maradna neki az utca,ha én otthagyom.Nem ezt érdemli,mert amúgy rendes ember,valahol még mindig szeretem is,de már nagyon eltávolodtunk egymástól.Sose megyünk sehová,szex szinte nulla,én meg mem akarom így leélni az életemet,minden öröm nélkül,társas magányba,hogy munka-Tv-Net,slussz...Megcsalni nem fogom, nem az én stílusom...De annó valóban nagy szerelem volt,és semmmi érdek.Körülbelül 3-4 évvel ezelőtt kezdődtek a problémák:(

Viszont ha néha meglátok egy hajléktalant az utcán és eszembe,jut,hogy "miattam" pár év mulva akár ide is kerülhet elfacsarodik a szivem...Fogalmam sincs mit csináljak...

2015. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

igen.

nem kortól függ, hogy érdekkapcsolat e vagy nem.

és általában a felek kiegészítik egymást.

valahol le van vezetve ilyen típusú kapcsolatok vannak

van, akiket a "ertészkedés" tart össze(indig tenni valamit a kapcsolatért, hogy ne laposodjon el, stb) van, akiket a veszekedés tart össze, van, akiket a pénz, vagyon, van, ahol az egyik életképtelen fél, viszont a másik meg pátyolgatós típus, vagy egyik szeretetéhes és érzelmekért cserébe kihasználható(Csernus után Szeretetqrva) stb igazából minden kapcsolatban megvan, hogy miért vannak együtt, és ebből kifolyólag azt sem lehetne elítélni, akik a pénz miatt vannak együtt(egyik kapni szeret, másik adni, stb)


sajna nem találom ahonnan vettem a gondolatokat, de egy jóval hiányosabb cikket, de hasonló témakörben igen

[link]

2015. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én éltem vagy 13 évig 20 év korkülönbséggel. Ha arra gondolsz, hogy "vettem" egy fiatal nőt, hát nem... XD

Nem is a korkülönbség miatt lett vége, hanem mert ő nem tudott igazán kinőni az anyuka pici lánya szerepből, egy párkapcsolatba meg nemigen fér bele harmadik, negyedik, személy, akkor sem, ha a rokonai.

A kitartottság nem életkorhoz kötődik, az egyféle világlátás, szerintem ha meg tudnánk számolni, tök egyenletesen oszlana el a körkülönbség szerint.

2015. dec. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!