Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért babrál ki velem anyu...

Miért babrál ki velem anyu folyton? Miért húzza keresztbe a számításaim? Miért nem tud egyszer legalább jó anya lenni?

Figyelt kérdés
Megkértem, hogy hozzon nekem betétet, mert beteg vagyok, de szeretnék kimenni barátnőimmel, elment a közeli városba egy bevásárlóközpontban,hogy úgyis vennie kell ezt azt,már elment fél 11 előtt, megkértem szépen jöjjön haza azért 1 óra előtt,mert negyed 2-fél2-kor szoktam barátnőimmel kimenni, de megint mi van? 1 előtt még sehol senki:(. Egyre többször csinálja ezt,és fogalmam sincs miért nem tud legalább egyszer valami jót tenni velem. Jól szerettük volna magunkat érezni így hétvégén a barátnőimmel,mert vasárnap már senkinek nincs kedve kimenni lógni, mert sulira készülődünk...Anyámnak újra sikerült elb*sznia a hétvégém...
2013. febr. 9. 12:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

ne is haragudj de beteg vagy,EZÉRT elküldöd anyád betétet venni mert rosszul vagy. DE!!! barátnözni azt el tudsz menni!!!

te nem vagy normális. anyáddal semmi baj nincsen nehogy már ugy rángasd mint egy kutyát mert te épp bulizni akarsz. ha a bnöiddel el tudsz menni betegen szorakozni akkor ki tudsz menni a boltba egy nyamvadt betétért is...

2013. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha felhívom akkor meg csak a szokásos,'hát bocs,2-re megyek majd'...:( Fogalmam sincs,hogy miért csinálja mindig ezt,mikor tudja,hogy hazajövök valami fontos helyről akkor pont nincs itthon, mert 2,5-3 órákat a barátnőin lóg, meg beszélget, és olyankor 'had érezzem már én is jól magam',nekem pedig nem adja meg az esélyt,hogy jól érezzem magam, legalább hétvégén...:(
2013. febr. 9. 12:45
 3/17 A kérdező kommentje:

Falusi vagyok, nem mentem el boltban, mert anyu hajtotta,hogy 'úgyis megyek bevásárolni majd megveszem, mennyiből tart' oké, eddig oké, akkor megveszed. (másnál is szokott ilyen lenni, minek vegyenek, ha olcsóbban megkapja üzletbe mint kisboltban,amire nyomnak egy csomó mindent,így 2-szer annyi,na meg mondta,hogy ne itt vegyünk felesleges itt venni), megígérte,hogy hazaér 1 órára, de az 1-ből megint 2 lett.:/

Na és igen, elmehettem volna a boltba, de a faluba a boltok zárnak 11-kor. Legalábbis itt. és Ő pedig fél11-kor ment el,és mondta,hogy jönni fog 1-re.:(.

2013. febr. 9. 12:47
 4/17 A kérdező kommentje:

Ja és nem, nem vagyok rosszul, max ha az vagyok beveszek egy görcsoldót,nem itt van a kutya elásva, hanem ott,hogy ígérget mostanában egyre sűrűbben,és azt veszem észre,hogy vagy heccből csinálja, vagy büntet ezzel..:( Egyre jobban kezdem minden bizalmam elveszíteni ha róla van szó.. Mert kiszúr velem,és ilyen aljas módon 'bánt'.


Bár igen, nem nagy dolog, de most amúgy is ilyenkor könyebben felhörkenek a dolgokon,és nem is látom benne azt,hogy egyátalán szeretne jót tenni. Teljesen nyugodtan mondja,hogy 'bocs megcsúsztam majd 2-re talán hazaérek',de tudja,hogy kiszerettem volna menni barátnőzni, akkor miért nem érdekli? Legalább akkor ne órákat csússzon hanem mondjuk próbálja megoldani,hogy csak egy felet,de semmi..Benne semmi anyai ösztön nincs.

Ilyen anya soha nem leszek,amit megígérek azt mindig befogom tartani,mert előfordulnak dolgok, de nála egyre gyakrabban, egyre csak heccből,vagy pedig ez már ilyen aljas büntetés forma..

2013. febr. 9. 12:51
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

fogalmam nincs h mi a többi sztori amivel keresztbe tesz neked....oké idegesitönh nem ér haza mikor megigéri de nehéz hazajönni a városbol ugy h kb most mondok vmit, 11re odaér és van másfél orája mindent megvenni... ha egy ora az ut akkor meg csak fél. ezt te s egondolhatod.


amugy tanulság. legközelebb vegyetek több betétet ne akkor agyaljatok amikor már késö.ha meg sos akkor egyszer belefér a drágább is.


és igen had érezze jol magát anyud is a legtöbb szülönek bnöi sincsenek és nem jut el kikapcsolodni,anyud még szerencsés.kicsit lehetnél hálásabb is föleg ha amugy jo a kapcsolatotok. ha meg ilyen szétszort stilusu volt mindigis akkor eleve számithattál volna rá h nem megbizhato ilyen téren. de változtatni nem fogsz tudni van aki ilyen. ha ez az egy hibája van boldog lehetsz.


arrol nem is beszélve h a bnöidnek is tuti van betétje csak kérned kellett volna h hozzanak magukkal.

2013. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A válaszom előtt egy kérdés: te mit teszel meg neki otthon, hogy segíts? Mert gondolom, ezt-azt azért már meg tudsz tenni a háztartásban, nem vagy már pólyás, ha barátnőzni el tudsz menni és menstruálsz is?
2013. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

igen ha nem bizol benne iylen téren akkor számits rá és már azon gondolkozz hogy tudod te megoldani. nem árt az sem legalább nem fogsz senkitöl függni.


nyilván nem tom mi sok rosszat tesz ellened meg miért nincs benne anyai ösztön. ha csak bulizik meg bnözik,veled meg egyáltalán nem törödik megértem az álláspontodat.

2013. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

:/Ilyenkor alapból idegesebb vagyok,tudja jól,de sz*rik az egészben...Próbálok úgy hozzá állni,hogy biztos szétszórt, de sokszor megis hazudtól,'nem is mondtad' stb..Mikor előtte 2-3 órával mondom el, vagy nem ott jár az agya,vagy pedig direkt bosszúból nem is akarja...


Na de megoldottuk,hazaért,de akkor minek hívogat,hogy 2-re jön haza,heccből,hogy felhúzzon.

2013. febr. 9. 12:58
 9/17 A kérdező kommentje:

Mint említettem, mert sokan mondták, megvettem volna természetesen, de mondta,hogy hoz haza,hát miért venném meg,ha anyu hoz,ezt más sem szokta szerintem,mert felesleges itt venni 10-et, meg Ő is hoz 20-at,így együtt megveszi. Hazajött végülis, de előtte így is felhúzott,mikor ilyenkor alapból morcosabb vagyok, mert játszanak a hormonok,mondhatta volna akkor,hogy ne idegeskedjek max csúszik 5-6 percet,megesik... De hát,ő már azzal indított,hogy 2-re ér haza,gondolom pont azért,mert nehogy tényleg addigra,és így mondd inkább többet,és legalább jobb ha váratlanul előbb hazaér,én is hasonló típusu vagyok,hogy túlzok,és akkor tuti belefér,csak ezzel a nagy túlzással most sikerült azért idegesítenie:( De megoldodott.


Na és tényleg nincs bajom anyával,csak sokszor már olyan rossz,hogy nem számíthatok rá, mert ennyire szétszórt,fogalmam sincs ilyenkor csak heccel,vagy tényleg ilyen..

2013. febr. 9. 13:03
 10/17 A kérdező kommentje:

Egyébként itt azért volt bőven olyan is a kérdésbe amit csak haragból írtam,és nem úgy gondoltam,de már megoldottuk,úgyhogy köszi,kicsit nyugtatott,hogy addig is kiírhattam, ez levezette a veszkót.

:).Köszi

2013. febr. 9. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!