Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen céllal adta oda nekem...

Milyen céllal adta oda nekem nagyanyám a kis fogam? Mit csináljak, nem tudok mit kezdeni vele.

Figyelt kérdés

kisgyerek (tipegő, baba??) tejfog. állítása szerint az enyém. O.O de amugy nagyon durva, mert a foggyökér teljesen meg van kövesedve. Lehet, nem is az enyém, hanem még annál is régebbi.


Most nem tudok vele mit kezdeni, plusz félek, hogy elhagyom mert nagyon picike, és nem merem neki visszaadni.


2013. febr. 11. 14:20
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Jó, mostmár ezen a problémán túlléptem, jobban érdekel, hogy milyen fog ez...
2013. febr. 11. 16:45
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biológus, de van egy tippem, hogy ez egy állati fog. Van állat a háznál?
2013. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy elég régi fogacska lehet, de régebben is volt cica, kutya. Szerintem ez egy macskának a csontfoga. xD
2013. febr. 11. 16:54
 24/25 anonim ***** válasza:
lehet,hogy egy egér foga
2013. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
23%
Dobd ki. Egy darabig én is őrízgettem a fogaimat, amik kiskoromban kiestek, aztán egyszer kb. 16 évesen megtaláltam őket egy szekrényben egy kis dobozban. Repültek a kukába. Minek őket őrízgetni? Úgyse kezdem el nézegetni őket, hogy jaj de aranyos fogacskák...
2013. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!