Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen céllal adta oda nekem...

Milyen céllal adta oda nekem nagyanyám a kis fogam? Mit csináljak, nem tudok mit kezdeni vele.

Figyelt kérdés

kisgyerek (tipegő, baba??) tejfog. állítása szerint az enyém. O.O de amugy nagyon durva, mert a foggyökér teljesen meg van kövesedve. Lehet, nem is az enyém, hanem még annál is régebbi.


Most nem tudok vele mit kezdeni, plusz félek, hogy elhagyom mert nagyon picike, és nem merem neki visszaadni.


2013. febr. 11. 14:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
Ha ennyire zavar lökd ki.
2013. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. Nem igaz hogy ilyen kérdéseket kell feltenni...
2013. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
esküszöm, van két lábacskája
2013. febr. 11. 14:41
 14/25 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nem egy hatéves foga? Nem látszol túl tapasztaltnak a gyermekfogak terén, itt egy kis segítség.

[link]

[link]

Az én tejfogaim is el vannak téve, az elsők olyan picurkák, talán 4 mm-esek, ha megvannak.

[link]

[link]

[link]

(ezek NEM az én fogaim)

2013. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Úh, az a Centes kicsit dúrva, azért annál szerintem ez nagyobb. O.O Sőt, biztos. De sajna a képeken egyikse hasonlít. Az nem lehet, hogy ez állati fog? Nem hegyes mondjukk, olyan sima zápfog... De tényleg írtó pici. Kb egy fülpiszkáló pamacsának a fele (most néztem meg). És a két lábacskának ... "lábfeje" is van... úgy értem picit elhajlik a végük kampószerűen. De mindkét lábacska ugyanúgy néz ki.
2013. febr. 11. 14:49
 16/25 anonim ***** válasza:

Kutya?

[link]

[link]

[link] (Ez kutya (canine) és macska (feline) összeahasonlítása)

2013. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
tegyel mar fel rola egy kepet, most mar kivancsi vagyok :-)
2013. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Fényképet sajna nem tudok küldeni. :(

De lerajzoltam, így néz ki:


[link]


A besatírozott rész az a elkövesedett lábacska.

2013. febr. 11. 15:28
 19/25 anonim ***** válasza:
te ugye most szórakozol?? rakd el vagy dobd ki a fenébe, úristen...
2013. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érdekel, hogy minek adta oda, akkor esetleg kérdezd meg tőle, hogy miért adta. Ha nem akarod, de kidobni sem, akkor valami kis dobozba vagy üvegcsébe, avgy akármibe rakd bele azt kész. Nem foglal helyet, nem félsz hogy elveszted és ennyi.
2013. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!