Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettenetesen egyedül érzem magam?

Rettenetesen egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés

17/L

Szóval, sose volt igazán sok barátom, általánosban volt egy barátnőm még alsómban, de eltiltottak tőle mert a csaj nagyon flúgos volt..utána hosszú ideig olyan lány társaságában voltam aki fölöttem járt, én őt se bírta senki(én sem, de nem volt más). Sosem tudtam barátkozni, mindig zárkózott voltam..a szüleimmel és problémák voltak ebben az időszakban..mind1, szóval aztán 7.-ben jóba lettem az egyik osztálytársammal, vele 8.ban iszonyú jóba voltunk, hihetetlenül jó volt az a 2 év. Csak aztán jött a középiskola, ő a helyi gimibe ment tovább tanulni, én meg tök messzire kerültem egy kollégiumba. Összebarátkoztam rögtön az egyik szobatársammal aki évfolyamtársam volt, nem osztálytárs, sajnos... az úgy tök jó volt, aztán volt az osztályban egy zárkózott kis csinos lány, vele is nagyon jóba lettem, hihetetlenül jó volt minden. Következő évben sajnos az a szobatársbarátnőm már nem lett a szobatársam mert szerzett ő is más barátokat a saját osztályából, így csak nagyon ritkán találkoztunk, talán havonta... a másik barátnőm, aki osztálytársam összebarátkozott egy másik osztálytársammal, akinek van egy bunkó stílusa, és hát elkezdtek engem basztatni, főleg a "barátnőm" :) volt mikor a hajamat húzgálták, és egyszer az egyik úgy megrúgott, hogy kb 2 hétig látszódott.. emellett ugye folyton azt kántálták, hogy én milyen szánalmas vagyok pl. azért is mert én velük ellentétben jó tanuló vagyok, és egyszer írtunk valami dogát és 4est kaptam és a tanár azt mondta h aki nem kéri annak nem írja be, én meg nem értem, mert nem akartam hogy lejjebb húzza az ötösöm. Köcsög vagyok, kényes vagyok, okoskodó vagyok...minden vagyok ami fos, de ők szentek... volt valami, amivel nagyon bántottak, de nem szeretném leírni. Szóval teljesen leapasztották az önbizalmamat, ugyan az a nyomi lettem kb aki 6.ba, félek a fűtől, fától..nem tudok megbízni senkiben sem.. örülök hogy volt mikor a pofámba kedveskedtek de utána a hátam mögött(?) de nagy hangosan hogy én is halljam rólam beszéltek...

Akkor, idén ismét maradt ez a csaj a szobatársam, de kaptam mellé még egyet, aki olyan volt...hogy szerintem ő már a poklot is megjárta. Ő általánosban elzűllött, meg minden, volt mikor az orvosok a halál torkáról hozták vissza, de aztán elkezdett javulni. Szerintem igazán jó ember, jó gondolkodással rendelkezik. Elkezdett velem barátkozni, azt mondta "jó arc" vagyok, meg ilyenek. Tök jóba voltunk. Azt mondta hogy őt nem érdekli a másik csaj. Aha, de ennek most már vége. Mostanában együtt mennek mindenhova (főleg lopni, amit én sose tettem, és nem is tennék, én az a tipikus jó kislány vagyok, no pia, no cigi....) és engem már nem hív sehova, volt mikor hívtam, de ők már előre megbeszélték.. az elején én s velük mentem..de ugye már nem. Nekem ez nagyon fáj, hogy csak így passzolva lettem és most nagyon egyedül érzem magam.....A 7.-be megismert barátnőmmel nagyon ritkán találkozok csak mert idő közben még el is költöztem a városból.



2013. febr. 11. 23:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

hú bakker, végigolvastam.

erre mit mondhatnék? akkor sem érdemes farokarcokkal barátkozni, ha egyedül maradsz. szerintem.

2013. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát köszi, csak azért így sem igazán jó, nem tudom, hogy hogyan szerezhetnék barátokat sajnos:/
2013. febr. 12. 00:00
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Hát,nem vagy jó helyzetben a leírtak alapján,de próbálj meg ismerkedni,barátokat szerezni.Lehet túl magadnak való vagy,nem vagy benne hülyeségekben,úgymond számukra nem vagy nagy arc.Vedd kicsit lazábbra a figurát,ne akarj azért görcsösen megfelelni,de néha-néha egy kis buliba vegyél részt.Még ha azt hülyeségnek is tartod.
2013. febr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Alapjàraton miért vagy visszahùzòdó?

Ùgy értem,mi az amivel nem vagy megbékülve magadon ,és/vagy mi történt veled, ami miatt képtelen vagy könnyen baràtkozni?

Nyilvànvalòan akad valami..

Így azért nehèz okosat mondani, amùgy nekem is volt egy nehezen "nyitò" korszakom.

2013. febr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sokszor használtak már ki, és így nem úgy viszonyulok az emberekhez. Meg tudom hogy ez nem jó, de félek, hogy milyen véleményük van rólam, és nem igazán vagyok összhangban magammal sem, utálom például azt ahogyan kinézek, meg hogy nem tudok ellazulni.
2013. febr. 12. 00:18
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért írod le magadat?Mindenki szép valakinek,Akire azt mondjuk,hogy csúnya,az is megtalálja a párját,barátait! Elsősorban akkor magadat kell elfogadni.Reggel belenézel a tükörbe és mond a saját tükörképednek,hogy:igenis szép vagy,igenis szép vagy.

Nem tudom sminkeled-e magad,próbálj meg esetleg egy szemceruzát,kicsit kihúzod a szemed,az is dobni fog rajtad meglásd.Az osztálytársaid sem különbek mint te,ezt csak te beszéled be saját magadnak! Hibásan! Változtass ezen!Próbáld meg!

2013. febr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindent, igyekezni fogok:)
2013. febr. 12. 00:32
 8/16 anonim ***** válasza:

"Mostanában együtt mennek mindenhova, főleg lopni "


Ilyen barátokra vágysz??

Ők majd a sitten kapnak új barátokat!!

2013. febr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

"utálom például azt ahogyan kinézek"

Ez konkrèten mire értendő?

Mit utàlsz magadon? ,-félre ne érts, nem képet kérek, elég ha leírod- a legtöbb külső tényező megvàltoztathatò(pl. ha van sùlyfelesleged)

Az meg , hogy kihasznàltak, sajnos az önbizalmad hiànyàbòl fakad nagyrészt.


Kizàròlag akkor tudnak így bànni veled, ha hagyod. Ezt kell először tudatosìtanod magadban.

2013. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem, már nem vágyom rájuk, de nem tudom, hogy hogyan szerezhetnék normális barátokat. Hát a súlyommal sem vagyok megelégedve, de azon már dolgozom, de emellett utálom az orromat is, x lábam van, nagyon korpás a hajam-nem tudok vele mit csinálni, már nagyon sok sampont kipróbáltam, de semmi, vagy amitől elmúlt a korpa attól meg iszonyú gyorsan zsírosodott, meg ilyenek... meg egyáltalán nem tartom magam szépnek. A ruháim sem a "legszebbek" , már régen nem kaptam új ruhát, jelenlegi helyzetben nem igazán tudjuk magunknak ezt megendegni a családommal.
2013. febr. 12. 00:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!