Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettenetesen egyedül érzem magam?

Rettenetesen egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés

17/L

Szóval, sose volt igazán sok barátom, általánosban volt egy barátnőm még alsómban, de eltiltottak tőle mert a csaj nagyon flúgos volt..utána hosszú ideig olyan lány társaságában voltam aki fölöttem járt, én őt se bírta senki(én sem, de nem volt más). Sosem tudtam barátkozni, mindig zárkózott voltam..a szüleimmel és problémák voltak ebben az időszakban..mind1, szóval aztán 7.-ben jóba lettem az egyik osztálytársammal, vele 8.ban iszonyú jóba voltunk, hihetetlenül jó volt az a 2 év. Csak aztán jött a középiskola, ő a helyi gimibe ment tovább tanulni, én meg tök messzire kerültem egy kollégiumba. Összebarátkoztam rögtön az egyik szobatársammal aki évfolyamtársam volt, nem osztálytárs, sajnos... az úgy tök jó volt, aztán volt az osztályban egy zárkózott kis csinos lány, vele is nagyon jóba lettem, hihetetlenül jó volt minden. Következő évben sajnos az a szobatársbarátnőm már nem lett a szobatársam mert szerzett ő is más barátokat a saját osztályából, így csak nagyon ritkán találkoztunk, talán havonta... a másik barátnőm, aki osztálytársam összebarátkozott egy másik osztálytársammal, akinek van egy bunkó stílusa, és hát elkezdtek engem basztatni, főleg a "barátnőm" :) volt mikor a hajamat húzgálták, és egyszer az egyik úgy megrúgott, hogy kb 2 hétig látszódott.. emellett ugye folyton azt kántálták, hogy én milyen szánalmas vagyok pl. azért is mert én velük ellentétben jó tanuló vagyok, és egyszer írtunk valami dogát és 4est kaptam és a tanár azt mondta h aki nem kéri annak nem írja be, én meg nem értem, mert nem akartam hogy lejjebb húzza az ötösöm. Köcsög vagyok, kényes vagyok, okoskodó vagyok...minden vagyok ami fos, de ők szentek... volt valami, amivel nagyon bántottak, de nem szeretném leírni. Szóval teljesen leapasztották az önbizalmamat, ugyan az a nyomi lettem kb aki 6.ba, félek a fűtől, fától..nem tudok megbízni senkiben sem.. örülök hogy volt mikor a pofámba kedveskedtek de utána a hátam mögött(?) de nagy hangosan hogy én is halljam rólam beszéltek...

Akkor, idén ismét maradt ez a csaj a szobatársam, de kaptam mellé még egyet, aki olyan volt...hogy szerintem ő már a poklot is megjárta. Ő általánosban elzűllött, meg minden, volt mikor az orvosok a halál torkáról hozták vissza, de aztán elkezdett javulni. Szerintem igazán jó ember, jó gondolkodással rendelkezik. Elkezdett velem barátkozni, azt mondta "jó arc" vagyok, meg ilyenek. Tök jóba voltunk. Azt mondta hogy őt nem érdekli a másik csaj. Aha, de ennek most már vége. Mostanában együtt mennek mindenhova (főleg lopni, amit én sose tettem, és nem is tennék, én az a tipikus jó kislány vagyok, no pia, no cigi....) és engem már nem hív sehova, volt mikor hívtam, de ők már előre megbeszélték.. az elején én s velük mentem..de ugye már nem. Nekem ez nagyon fáj, hogy csak így passzolva lettem és most nagyon egyedül érzem magam.....A 7.-be megismert barátnőmmel nagyon ritkán találkozok csak mert idő közben még el is költöztem a városból.



2013. febr. 11. 23:49
1 2
 11/16 anonim válasza:

Lol, ismerős xd Az igaz hogy ha kimész bulizni vagy valami könnyebben ismerkedsz, de mondjuk magamról tudom hogy egy olyan embert se ismertem meg akivel szerettem volna komolyabban barátkozni is xd Mondjuk igaz barátom soha nem is volt, meg van egy érzesem hogy nem is lesz, de hát ez van, igazából én is csak két lánnyal vagyok "barátságba", az egyikkel 7 évig jártam egy osztályba és csak akkor barátkoztam össze vele és azóta tart, a másikat meg muszájból kell eltűrnöm a rohadt személyisége miatt, mert amúgy minden erejével ellenem dolgozna szóval xd Volt egy időszak amikor én is szerettem volna az a kis könnyen barátkozó csajszi lenni, de rájtam hogy le is szarom, sajátmagad vagy igaz barát (na meg ellenség is egybe xd), szóval szerintem jó ez a magányos farkas élet, arra törekedj hogy fejleszd magad, etesd az egód, tanulj új dolgokat amik érdekelnek, és így :) Cél hogy minnél tökéletesebb legyé amikor búcsút mondasz a világtól, és a legjobb ha hagysz magad után nyomot is, TEREMTS hah xd

(Bocsika ha ezzel lehúzlak, de szerintem ez a legjobb út :D) (18/L)

2013. febr. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Van benne igazság:)
2013. febr. 12. 00:53
 13/16 anonim válasza:
Jó ég tele hibákkal írtam, bocsika késő van már xD
2013. febr. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem 4 évig szekáltak, bántottak, hogy csúnya vagyok. Én is sokszor voltam egyedül, sírtam, utáltam azt az iskolát! Minden ember más, és más, alkalmazkodni kell, de nem minden áron. Fiatal vagy, tanulj, hogy felvegyenek egy jó egyetemre. Most ha nem akarsz bulizni, ne tedd, ráérsz még, időd van! Én is mindig a csúnya voltam meg a ronda meg a kis senki, és most, 26 évesen egyedül élek, modellkedem, járom a világot, minden nap étteremben eszem, és már csak röhögök a sok szánalmas alakon, akik annak idején megkeserítették az életemet. Azt mondom, sz@rni bele, tanulj tanulj tanulj és csak tanulj! Főleg ANGOLUL, aztán a kitűnő érettségiddel jelentkezz a legjobb suliba, akár külföldön is! Találsz majd barátokat, jönnek pasik is, ne aggódj! Foglalkozz csak magaddal, és legyél az, akire irigyek lehetnek. Majd 10 év múlva meglátod, mennyire szánalmas, senkik voltak, és hogy még mindig azok, miközben te sokra vitted. Tűzz ki magad elé egy célt, érd el az álmaidat! És ne aggódj, van még időd bulizni meg haverkodni!
2013. febr. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Üdvözlet az Életben. Amit itt megtapasztaltál, az egy tét nélküli dolog, de munkahelyen ugyanez megy, aminek tétje is van. Nekem a főnököm azt mondta, hogy erős páncélt kell növesztenem az ilyesmi kivédéséhez, és igaza van. Az igaz barát megtalálása nehezebb, mint a szerelemé. A legtöbb embernek voltaképpen csak haverjai vannak akiket legjobb barátnak neveznek, mert még nem estek át semmilyen komoly próbán. A haverok pedig megbízhatatlanok.

Biztatnálak, de nem nagyon tudlak. Aki naivan közelít az ilyesmihez, azt mindig ki fogják használni, és a háta mögött fogják kibeszélni. Én azon az állásponton vagyok, hogy nem barátok kellenek, csak haverok, és úgy is kell állni hozzájuk.

2013. febr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám,engem is folyton bántottak általánosban és gimiben is,sose voltak ott barátaim.Akik meg hozzám csapódtak,azok is csak azért,mert ha nincs ló,jó a szamár is.Lehet,csak egyszerűen most nem volt szerencséd barát ügyben,de ne add fel.Munkahelyen,vagy ha tovább tanulsz,még mindig van esélyed barátokat találni.Vagy esetleg menj el valami szakkörre,vagy iskolán kívüli foglalkozásra,így több esélyed lesz ismerkedni.Ezektől az emberektől,akikről írtál meg ne várj semmit,mert csak lehúznak.Mit vársz egy olyantól,aki azért piszkál,mert jobb jegyet kaptál?
2013. febr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!