Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtatok már valaha valakiben?

Csalódtatok már valaha valakiben?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy olyan "isten igazából" csalódtatok- e már valakiben?

Hát én IGEN. Sajnos a páromban. És ti?


2009. szept. 6. 16:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Főként nem az unalom, hanem az ital meg a sorozatos sértegetései.
2009. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Az már nagy baj ha valaki iszik! Én sem szeretem ha sértegetnek!
2009. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

14 éve ismerjük egymást közel 10 éve élünk együtt, van két csodaszép gyerekünk és egyetlen egy mondattal olyan mély sebet ütött rajtam, hogy ezt gondolni sem gondoltam soha hogy ekkorát lehet. Soha az életben nem veszekedtünk (persze szóváltások voltak, de olyan igazi összeveszés meg kibékülés nem) és most eljutottunk arra a szintre (és persze a pénz miatt) hogy szándékosan olyanokat mond nekem amiről tudja hogy szíven üt. És eltelik egy pár óra és mintha mi sem történt volna. Szerinte. Hát szerintem meg igenis történt. Én ügy gondolom, hogy akit szeretünk azt óvjuk és védelmezzük nem pedig szándékosan bántunk. Azt hiszem én ezt nem vagyok hajlandó eltűrni.

Egyébként rossz olvasni, hogy mennyien csalódtak és hogy legfőképpen mindig abban akire nem is számított.

2009. szept. 7. 08:22
 24/30 anonim ***** válasza:
38%
Remélem a párod ezt mondja majd: "Helyes, akkor lépj le szivem, pá!"
2009. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:

Lelépni nem fogok hisz az én lakásomban lakunk. De azért kívánom neked egyszer az életben amikor nem számítasz rá átéld mindazt amit leírtál és nekem kívántál.

2009. szept. 7. 14:54
 26/30 anonim ***** válasza:
Amúgy is ha a te lakásod miért nem koccoltatod le! én a helyedben nem hagynám az ilyeneket!
2009. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy több évnyi együttélés és 2 csodaszép gyerek után, elég egy mondat, és te már legszivesebben ott hagynád, rohadt önző vagy, azért mondtam, megérdemelnéd, ha elküldene.
2009. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Én nem írtam hogy otthagynám, csupán annyit hogy nem vagyok se képes se hajlandó elviselni (és úgy gondolom hogy nem is érdemlem meg) azt amit csinált. Csak gondolj bele neked tudnának- e olyan mondatot mondani amitől teljesen kibuknál. Ha nem szerencsés vagy, de szerintem a többségnek van olyan.

Egyébként a fő kérdés az volt csalódtatok- e már valakiben. És én igen mert SOHA- SOHA nem gondoltam volna hogy egyszer az életben ilyet tesz (mond).

2009. szept. 8. 09:52
 29/30 anonim ***** válasza:
Mert pontosan mit tett? Vagy mondott?
2009. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Áruld már el légyszi hogy pontosan mit mondott neked!
2009. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!