Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akinek a...

Van köztetek olyan, akinek a család jelenti élete célját, értelmét?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Igen nekem, a családom a mindenem az életemet a fiam a férjem és a szüleim jelentik. Bármire képes lennék értük. De sajnos ma egy karrierista pénz hajhász világban élünk. Ahol jobban számít hogy mennyi pénzed van mint hogy kik vesznek körül, és kik azok akik igazán szeretnek. Az emberek többsége eladó, mindenkinek megvan az ára. S tetszik vagy sem ez van.
2013. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Család nekem csak annyiban, hogy van egy párom, aki a legfontosabb számomra de mellette nekem célom még, hogy segítsek embereknek, az emberiségnek. Nem önmagam boldoggá tétele a fontos, hanem, hogy segítsek másokon. Bár ezzel együtt én is boldog lennék.
2013. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én célom,hogy boldog legyek a párommal,gyerek nélkül. Nem vagyok jó anyaalapanyag és ezzel tisztában is vagyok.
2013. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Természetesen. A férjem és a kislányom a mindenem. Talán ez valakit zavar? :)
2013. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, anyám ilyen volt. Most elvált, állandóan viszájkodnak, és a gyerekei nincsenek jóban vele. Pedig tehetséges volt sok dologban de egyiket sem használta ki. Most se rendes családja, se anyagi tartaléka. Én nem szeretném ezt a hibát elkövetni, nem is vágyok rá, baromi unamas lehet ha ez egyetlen célod. Szerintem nem egészséges ha valakinek egyetlen értelme a család mert egyrészt másik embereket nem lehet azzal terhelni, hogy ők az életed értelme másrészt a boldogságod felelőse te vagy nem a család meg mások.
2013. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, többnyire. De az is, hogy mindent megtudjak adni amit szeretnék: házat, kertet, autót, kirándulásokat. Minőségi életet, ami eddig nekem nem nagyon volt...


Ezen túl a szakmámat is nagyon szeretem, ott is szeretnék sikeres lenni, nem híres, de szeretném jól csinálni, azt amit szeretek:)


22-L

2013. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Bár emellett még van egy célom,ami legalább olyan fontos,mint a család.
2013. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én egyáltalán nem akarok családot (nő létemre), ezen mindig megütköznek, meg nem hiszik el, és kíváncsi voltam, van-e itt valaki a másik végletből is :)

2013. febr. 13. 21:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi ilyenek vagyunk a párommal. Én sok jót kaptam a családomtól, Ő pedig több rosszat. Így mindkét oldalról megtapasztaltuk, hogy mennyire fontos a család szerepe. Ezért szeretnénk egy sajátot.


24N

2013. febr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem akarok családot, már amennyiben az a gyerekeket és férjet jelenti. Egy csodálatos partnerem van, vele szeretnék kettesben élni, ennyi elég.
2013. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!