Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt meg lehet bocsátani egy...

Ezt meg lehet bocsátani egy férjnek?

Figyelt kérdés
Sajnos nemrégiben elveszítettem a munkámat, erre a férjem azt mondta, hogy akkor nagyon gyorsan keressek másik munkát, vagy helyet, ahol lakni fogok, mert ő bizony nem fog eltartani, ő azért nem fog dolgozni, hogy rajta élősködjenek. Én nem így ismertem meg, nagyon nagyot csalódtam benne. Nem tudtam erre mit mondani, összepakoltam néhány cuccom és hazaköltöztem a szüleimhez. Legalább néhány hétre... Ő azóta hívogat, hogy nem így gondolta, nem komolyan gondolta, nem akart megbántani, stb... De én nagyon makacs vagyok és nem vagyok egyelőre hajlandó szóba állni vele. Nagyon elgondolkodtam, hogy mi lesz, ha gyermekünk születik és ketten vagy netán többen is rajta élősködünk??? Ti meg tudnátok bocsátani?
2013. febr. 13. 20:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Mindig érnek meglepetések sajnos.Teszteld le az ürgét,nehogy egy ilyennel kösd össze az életed a gyerekek által,mert akkor tényleg nagy sz@rban leszel.Viszont az is lehet,hogy tényleg nem gondolta komolyan,csak bepánikolt és elkeseredettségében mondott ilyesmit.
2013. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%
Még mielőtt jönnének a kérdezőt sajnáltató hozzászólások, szögezzük le, hogy ez a történet így biztosan nem kerek. Csak ilyet biztosan nem mondana neked. De az a gyanum, hogy a teljes történetet sosem tudjuk meg.
2013. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Jól tetted, hogy elmentél. Ilyet az ember nem mond sem a feleségének, sem a férjének!

Az ziher, hogy én soha a büdös életben nem mennék vissza hozzá. Bakker, ha gyerek is lesz, akkor majd nem vesz pelenkát, mert élősködik a gyerek? Hihetetlen emberek vannak.

2013. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
A válasz szempontjából totál mindegy, hogy így történt-e. Ha ez történt, nem, nem lehet megbocsájtani.
2013. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Én ezt nem lennék képes megbocsátani.
2013. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 mustafa33 ***** válasza:
62%

felejtsd el az ürgét. Ha csak egy sima megcsalásról lenne szó (bármelyik oldalról), azt inkább meg lehet bocsájtani, mert ugye pillanatnyi elmezavar ☺...., érzelmi fellángolás ami felülkerekedik a józan észen, meg ilyesmi, de ez egyértelműen nagyfokú egoizmus, erre nem lehet egy életet alapozni, ez azt jelenti, hogy amikor esetleg valóban rászorulsz, éppen akkor nem számíthatsz rá. Fordított estben persze ő elvárná...

Még idejében fejezd be vele.

2013. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Gyereket semmiképp ne szülj neki, nehogy akkor mindkettőtöket élősködőnek tartson és kirakjon az utcára.
2013. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Ebben a szomorú heyzetben inkább össze kellene fogni, melléd állni és vígasztalni. Nem értem a férjedet. Mi lesz, ha te mégis találsz munkát, ő pedig ne adj Isten elveszti a jelenlegit? A mondás akár igaz is lehet: "Ma nekem, holnap neked!" Szerencse, hogy nincs gyereketek. Ilyen gondokodás mellett én biztos nem mernék szülni ebbe a házasságba.
2013. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Semmiképpen nem volt igaza a férjednek!
2013. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Elég érdekes megnyilvánulás és teljesen igazad van.Ezzel ki mutatta a foga fehérjét.Én erőssen elgondolkodnék ezen és jogos az feltételezés hogy mi lesz akkor ha gyereketek lesz.Én bár férfi vagyok de én nem tundék ilyet a feleségem fejéhez vágni.bár nincs feleségem csak barátnőm de nem tudnék ilyet mondani.Inkább segítenék neki mielöbb munkát találni.Szerintem ez nem normális reakció..


30/F

2013. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!